רכישה באמצעות מימון – גרין אקסטרים

חדש! שירות חדשני מבית ישראכרט המעניק לך תוך חמש דקות בלבד מימון נוח בתשלום חודשי חוץ בנקאי.

אתה בוחר כמה לשלם בחודש לפי מה שנוח לך והכל נעשה במקום בקלות ובמהירות

שיטת מימון זו:

  • מאפשרת לך יכולת החזר חודשי המתאים לתכנון הפיננסי המשפחתי
  • לא חוסמת את מסגרת כרטיס האשראי שלך
  • מעניקה לך יכולת של עד 60 החזרים חודשיים
  • מתאימה לכל לקוחות הבנקים
  • ריבית אטרקטיבית

איך זה עובד?

כל שעליך לעשות הוא לענות על מספר שאלות להחליט על סכום ההחזר החודשי בו אתה מעוניין ,המערכת מאשרת את העסקה באופן מהיר ואוטומטי והאופניים כבר שלך!

*קבלת ההלוואה תלויה באישור חברת האשראי בלבד

logo-flexlogo-isracart

כל אפשרויות המימון לרכישת המוצרים של Green extreme!

אנשים אשר מעונינים לנות כלי רכב כלשהו אשר יסייע להם בהתניידות נוחה וקלה, נתקלים לעיתים קרובות בנושא הכספי. קלנועיות, אופניים חשמליים, רכבים תפעוליים, סגווי, קלאב קאר וכל סוג אחר של רכבים חשמליים הן מוצרים יקרים, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו להוציא את הסכומים האלה בבת אחת. חברת Green extreme מציעה לכם מבצעים והנחות על מבחר המוצרים שלה, יחד עם אפשרויות מימון מגוונות שיסייעו לכם לרכוש את הרכב שיעזור לכם בניידות שלכם.

אפשרויות מימון

על מנת לרכוש כלי רכב ממונע, אפשר לחפש הנחות על קלנועיות או כלי רכב חשמליים אחרים, ולחסוך בעלויות. מבצעים מיוחדים גם הם עשויים לסייע. רכישה ברשת Green extreme היא תמיד הרכישה המשתלמת ביותר, משום שחברת Green extreme דואגת לתת לכם את המחירים הנמוכים והנוחים ביותר, כדי שכל מי שזקוק לרכב חשמלי יוכל ליהנות מן היתרונות הרבים שלו ומתחושת העצמאות שהוא מעניק. אך למרות הכל, המחירים של כלי הרכב הללו אינם זולים. לכן, קיימות אפשרויות מימון איכותיות, אשר מסייעות לכל אחד לרכוש את המוצר שמתאים לו, ללא לחצים וחובות גדולים.

מימון מבית ישראכרט

את הרכישה בחנויות של חברת Green extreme תוכלו לבצע באמצעות אפשרות מימון מיוחדת מבית ישראכרט ו-flex – מערכת תשלומים מבית ישראכרט. בשירות הייחודי הזה, בתוך מספר דקות אתם יכולים לקבל אפשרויות מימון איכותיות, למעשה הלוואה לרכישה של קלנועית, רכב תפעולי, אופניים חשמליים או כל מוצר אחר של חברת Green extreme. ההלוואה הזו, שנעשית בתנאים חוץ בנקאיים ובתוך חמש דקות בלבד (בכפוף לאישור חברת האשראי, כמובן), מאפשרת לכל רוכש ליהנות מפריסת תשלומים שמתאימה לו ולתכנון הכלכלי שלו, עם אפשרות פריסה לעד 60 תשלומים. המימון הזה אינו חוסם את מסגרת כרטיס האשראי או את מסגרת האשראי בבנק, והוא מתאים ללקוחות כל הבנקים. בנוסף, באפשרות זו אתם נהנים מריבית נמוכה במיוחד על החזר ההלוואה, כך שאתם חוסכים הרבה מאד כסף ברכישה החשובה הזו.

Green extreme

חברת Green extreme מתמחה בתחומי הניידות ומציעה מגוון פתרונות ניידות מתקדמים. כל המוצרים של Green extreme עומדים בתקנים הישראליים והאירופאים, ומותאמים באופן אישי ומדויק לצרכים הייחודיים של כל לקוח. אמינות, בטיחות וחדשנות, מקבלים ב- Green extreme.

רוצים ליהנות מאפשרויות מימון מגוונות לרכישה של רכבים חשמליים לניידות קלה? בואו ליהנות מהאפשרויות המרובות ומן המוצרים האיכותיים של Green extreme!