מותג מוביל ואיכותי

טיולים בדרום

דרום הארץ, הינו אזור נהדר לטיול בקלנועית. יש אזורים עם נוף בראשיתי מרהיב, ומתאימים ביותר לטיולים. מומלץ להתחיל את הטיול מוקדם בבוקר. אפשר לעשות יום טיול מעניין, מירושלים עד אילת, לאורך כביש הערבה. כדאי להתחיל את הטיול באכילת ארוחת בוקר, באחת מהמסעדות הנמצאות ברובע היהודי בירושלים, וזאת לאחר צפייה על הזריחה בהרים של מזרח ירושלים.

במהלך הדרך, נסע לאילת דרך כביש הערבה:

בדרך, יש מספר תחנות מעניינות הפזורות בכביש הערבה:

נסיעה לאורך חוף ים המלח באזור מלונות ים המלח ברכב תפעולי/קלנועית:

כדאי בדרך, לעצור להתרעננות באזור המלונות. אפשר להחנות את הרכב, ולהתנייד באזור המלונות בתוך קלנועית. אפשר בפסק זמן הזה לאכול במסעדה, לרחוץ בים המלח, ולבלות באחד ממכוני הכושר והספא שבבתי המלון.

חוויה בקיבוץ יטבתה:

תחנה מרעננת וטעימה בדרך, היא עצירה בקיבוץ יטבתה. מה תוכלו לעשות בקיבוץ יטבתה? תוכלי לנוע בכבישי הקיבוץ, עם הרכב החשמלי אותו שכרתם, ולעבור בין האטרקציות השונות: ביקור ברפת, ביקור במחלבה של יטבתה.  עם הרכב הפרטי שלכם, תוכלו לסייר בספארי של הקיבוץ, ולראות חיות בר שונות. חלק הטיול חייב להיות בנסיעה, וחלק אחר הוא בהליכה רגלית בין כלובי החיות.

פארק תמנע:

כאשר אנו קרובים כבר לאילת, תוכלו לנסוע ברחבי פארק תמנע, בתוך רכב קלאב קאר איכותי. יחד עם הרכב, תעברו בין האזורים השונים של הפארק: נסיעה אל עמוד הפיטריה, שייט בסירת פדלים, ועוד. מומלץ לעשות פסק זמן של מנוחה באזור האגם.

כביש הערבה, והעצירות בדרך, הן רק החימום לקראת שפע האטרקציות שמספקת העיר אילת:

ביקור במצפה התת ימי באילת:

אי אפשר שלא לבלות חופשה באילת, ולא לראות את פלאי הים האדום במצפה התת ימי באילת.

שופינג במלונות אילת:

מומלץ לנצל את המחירים הנמוכים של המוצרים באילת, ולערוך קניות בשדרת המלונות. אפשר להתנייד בשדרה באמצעות קלנועית. במהלך הטיול, תוכלו לסעוד במסעדות, לקנות בגדים, תכשיטים ואביזרי אופנה, ולבקר בריף הדולפינים. לאורך הטיול בשדרה, תוכלו לראות את הים האדום, את האוניות השטות בים, ואת הרי אילת.

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  כלי רכב תפעוליים

  כלי הרכב התפעוליים הינם כלי רכב חשמליים המציעים מענה מושלם למגזרים רבים באוכלוסייה. הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי כמו גם החקלאי. אנו פוגשים את הרכב התפעולי במגוון דגמים שונים וצורות שונות, ביניהם נמצאת גם קלנועית, קלאב קאר ועוד.

  כלי הרכב התפעוליים הינם בשורה של ממש לכל אותם אלו הזקוקים לפתרון אשר יאפשר להם לנוע ולהתנייד בקלות ממקום למקום עם תחזוקה מינימלית אך נוחות מקסימלית. אז נכון שכיום אנו מוצאים את אותו רכב חשמלי או בשמו המוכר – רכב תפעולי, כמעט רק במקומות עבודה כמו בבתי חרושת, שטחים חקלאיים, מושבים מלונות וכדומה, אך ברור מעל לכל ספק כי לא ירחק היום וכל הרכבים שעל הכבישים יהיו כאלה. ניתן לומר שאותו רכב תפעולי הינו האמירה הראשונה של העתיד בתחום הרכבים.

  רכב חשמלי תפעולי – נעים להכיר!

  הרכב החשמלי הינו כלי רכב שפועל על חשמל. הוא נטען באמצעות מצבר. לרוב אנו פוגשים את הרכב החשמלי תפעולי במקומות עבודה במגזרים השונים. כפי שציינו לעיל, יש לרכבים הללו שימוש נרחב במגזר החקלאי ובכל מקום עבודה כמו מתחמים של מלונות, בתי חולים, מתחמי משחקים וכדומה. מלבד זאת אנו פוגשים את כלי הרכב הללו ובמיוחד את הקלנועית אצל בעלי מוגבלויות ואנשים קשישים המתקשים להתנייד ברחובות ונזקקים לפתרון שינוע לשם נסיעות קצרות עבור סידורים שונים כמו קניית תרופות, ביקור בקופת חולים וכדומה. קלנועית קומפקטית וחמודה מסייעת רבות במקרים הללו.

  הרכב התפעולי הינו קל מאוד להפעלה ונוח מאוד לשימוש. הוא אמנם דורש תחזוקה כמו כל כלי רכב אך האחזקה של כלי רכב כזה הינו נמוך באופן משמעותי מכלי הרכב הרגילים. הרכב החשמלי הוא ידידותי לסביבה היות והוא פועל על חשמל ולא משתמש בדלק. נתון זה משפיע גם על עלויות האחזקה של כלי הרכב הללו. ניתן להשיג היום דגמים רבים ושונים של רכבי תפעול לכל מטרה ולכל צורך.

  אנשים המשתמשים בכלי הרכב החשמליים הללו מדווחים על שיפור ממשי בניידות שלהם הן כאשר מדובר בנסיעות לצרכי עבודה והן כאשר מדובר במגזר הפרטי.

  דילוג לתוכן