רכב ממונע – לא רק לילדים

אם התרגלנו לראות את הילדים שלנו רוכבים על הדשא עם טרקטורון ממונע, רכב ממונע, אופניים חשמליים ממונעות המתאימות לילדים, עכשיו אנו יכולים לנסוע ברכבים אמיתיים כאלו, ובמחירים מוזלים. שוק המכוניות החשמליות בארץ, הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות. חברות המכוניות, מוכרות בארץ מגוון סוגים של רכב חשמלי, ואף חברות השכרת הרכב, מוכרות רכב תפעולי חשמלי.

נראה ממש כמו רכב רגיל:

כאשר מסתכלים על הדגמים החדשים של רכב חשמלי, של יצרניות הרכב המובילות בעולם, רואים שבצורה החיצונית אין הבדל בין מראה רכב רגיל, לבין מראה רכב רגיל הפועל על חשמל. גם צורה של אופנוע חשמלי, נראית זהה לחלוטין לצורה של אופנוע רגיל. גם כאשר רואים רכבי קלאב קאר וטרקטורונים חשמליים, הם נראים בדיוק כמו רכבים זהים הפועלים על דלק. ההבדל הוא במחיר, ובשמירה על איכות הסביבה.

טעינה חשמלית לרכב- גם לרכב של מבוגרים:

כל רכב חשמלי קטן, המיועד למשחק ילדים, ניתן לטעון באמצעות מטען חשמלי. אז מכוניות על שלט נטענות בהטענה ביתית, וגם רכב ממונע לילדים. ההבדל הוא, שטעינת רכב תפעולי חשמלי, רכבי קלאב קאר, וכל רכב אחר המיועד לנסיעה על הכביש שמבוסס על חשמל, אי אפשר לטעון בתוך הבית. לשם כך, יש מכשירים מיוחדים, הנקראים "עמדות טעינה חשמליות". ניתן לרכוש עמדות כאלה, אותן ניתן לשים בחניה או בחצר. ישנן תחנות דלק בארץ הכוללות עמדות אלו.

מחירי טעינה חשמלית זולים משמעותית ממחירי דלק:

הדרך הטובה ביותר לחסוך בהוצאות השוטפות של רכבים חשמליים, היא לרכוש עמדת הטענה ביתית. לרוב, מחירים אלו משתלמים ביותר. המחיר לליטר הטענה, שווה למחיר של וואט ביתי. כך, נחסכים מאות שקלים בחודש. גם כאשר מטעינים את הרכב בתחנת דלק, הפער בין עלות הטענת רכב, לבין מילוי דלק, נמוך משמעותית לטובת הטענה חשמלית.

מחירים מוזלים בצורה משמעותית:

כאשר אתה מחפש רכב חשמלי בשונה מסוגי אופניים חשמליות, מחיר הרכב נע לפי סוג הרכב שאתה מחפש. אם אתה מחפש רכב קלאב קאר, או רכב תפעולי אלגנטי, אתה יכול לרכוש רכבים אלו, במחירים מוזלים בצורה משמעותית מכלי רכב מקבילים הפועלים על מנוע. כאשר אתה רוכב רכב חשמלי המיועד לנסיעות ארוכות, המחיר יהיה דומה למחיר רכב רגיל, אך תהיה הנחה במיסים בגלל שהרכב הוא חשמלי ולא מבוסס דלק.

דילוג לתוכן