קלנועית מתקפלת

רכבי הקלנועיות,  שדרגו באופן משמעותי את חייהם של מי שמתקשים בללכת ברחוב על רגליהם. באמצעות הקלנועית, הם יכולים לנוע בעצמם ברחוב, ואף לטייל במקומות שונים. כאשר מי שנוהג בקלנועית נוסע לטייל, עליו להכניס את הקלנועית לתוך הרכב. איך מצליחים להכניס? לשם כך, כדאי מראש לקנות קלנועית מתקפלת.

מהם קלנועיות מתקפלות?

קלנועית מתקפלת, היא קלנועית שלא צריך להכניס אותה שלמה לרכב, אלא ניתן לקפל אותה. בדרך זו, אפשר לקחת בקלות את כלי התניידות לכל מקום, ולנסוע עם הכלי לכל מקום, מבלי שיתפוס נפח. בצורתן הרגילה, רכבים אלו, מתפקדים כקלנועיות לכל דבר. ניתן להתנייד איתן לכל מקום בבית וברחוב, ויש להן  את כל התכנות של הקלנועיות שאינן מתקפלות.

קלנועיות מיני מתקפלות:

יש גדלים שונים של קלנועיות. סוג איכותי ביותר, הוא קלנועית מיני. קלנועית זו מכילה את כל הצרכים הדרושים לכבדי התניידות, אך גם קלת משקל. לרוב, יהיה משקלם פחות מ30 קילו. חלק ממכשירים אלו, ניתן לקפל בקלות, ולפעמים אף בצורת מזוודה. קלנועית מיני מתקפלת מיני, יכולה לפעמים להכנס למטוס.

קלנועיות מתקפלות לצורת מזוודה:

המצאה קלה ונוחה לשימוש, היא קלנועית מתקפלת לצורת מזוודה. בדרך זו, ניתן להכניס את המזוודה גם לתא המטען של הרכב. ישנם קלנועיות במשקלים קלים, אשר משקל המזוודה יהיה קל כל כך, ברמה כזו שיהיה ניתן להעלות למטוס. ל"מזוודות" אלו יש יתרון גדול, משום שכך הקלנועית צמודה לנוסע, ואין  סיכוי שתאבד או תגיע ליעד אחר, תרחיש שעלול לקרות אם מזוודת הקלנועית תהיה בתא המטען  של המטוס.

 קלנועיות מתקפלות על שלט:

מסתבכים עם קיפול הקלנועית? בשביל זה חשבו עליכם, ופיתחו דגם משוכלל של קלנועית מתקפלת. קיפול הקלנועית מעולם לא היה פשוט כל כך.  את הקלנועית ניתן לקפל בפשטות ובקלות  באמצעות לחיצה על שלט מרחוק, לגרום לקלנועית להתקפל לצורת מזוודה. לאחר מכן,  ניתן רק לשאת את המזוודה, ולהניח את המזוודה היכן שרוצים. היתרון בכך, הוא שאין צורך במאמץ הפיזי הכרוך בקיפול המכשיר. המכשיר מגיע עם השלט המתאים, וסוג הבטריות.

.

דילוג לתוכן