קלנועית זוגית

קלנועית זוגית – לנסוע ביחד!

רכבים חשמליים מסוגים שונים כבר מוכרים לכולנו. אפשר לראות אותם במקומות רבים מאד. במפעלים ובמחסנים שונים ניתן לראות מידי פעם רכב תפעולי חולף, לעיתים עם משאות או אריזות שונות ששייכות למקום. אפשר לראות רכבים מסוג זה גם במושבים ובקיבוצים, בשדות תעופה ועוד. קלאב קאר מופיע מדי פעם בשטחי מלונות ומועדוניות, ומשנע עובדי תחזוקה למקום שבו הם צריכים לעבוד. אך הרכב החשמלי הנפוץ והמוכר ביותר הוא, כמובן, הקלנועית.

קלנועית

קלנועית היא רכב חשמלי אשר משמש בדרך כלל אנשים בעלי מוגבלויות שונות בהליכה, או אנשים מבוגרים אשר מתקשים בהליכה ארוכה. קלנועית היא רכב חשמלי נוח במיוחד, אשר מאפשר לאנשים הללו ליהנות מעצמאות מלאה, ולא להיות תלויים בבני משפחה או באנשים אחרים על מנת להתנייד ולנהל חיים תקינים. אנשים מבוגרים רבים נהנים מן האופציות הרבות שנפתחות בפניהם בזכות הקלנועית, ועושים בה שימוש יומיומי.

קלנועית זוגית

במקרים רבים, קלנועית המשמשת אדם אחד אינה מספקת עבור משפחה מבוגרת. זוג מבוגר מורכב לעיתים קרובות משני אנשים אשר מתקשים בהליכה, עקב גילם המבוגר. לעיתים, רק אחד מבני הזוג זקוק לסיוע של הקלנועית, אך למרות זאת, הם מעוניינים לבלות מחוץ לבית גם ביחד, ולא רק בנפרד. עבור זוגות אלה ישנם דגמים זוגיים של קלנועיות. קלנועית זוגית, כשמה כן היא – קלנועית אשר מכילה שני מקומות ישיבה, כך ששני בני הזוג יכולים לנסוע ביחד – או לחילופין, כדי שבעל הקלנועית יוכל לצרף אליו חבר, נכד וכדומה. אחד מבני הזוג משמש כנהג של הקלנועית, והשני כנוסע – ממש כמו ברכב רגיל.

יתרונות של קלנועית זוגית

כאמור, קלנועית זוגית מאפשרת לבני הזוג לנסוע ביחד וליהנות מבילוי או יציאה זוגית, מבלי להיות תלויים באדם נוסף, ומבלי להישאר בבית בגלל הקושי בהליכה. בנוסף, קלנועית היא רכב קטן ונוח לתפעול, וקלנועית זוגית נהנית מאותם יתרונות. אף שהיא גדולה יותר מקלנועית המיועדת לאדם אחד, מטבע הדברים, הרי שהיא עדיין אינה מהווה רכב גדול ומסורבל, ועדיין קל מאד לנסוע בה לתמרן איתה גם ברחובות צרים.

דילוג לתוכן