צבעים וסגנונות

סביר להניח שאם הייתם נשאלים לפני כמה שנים לא רבות מידי מהו רכב חשמלי או רכב תפעולי לא הייתם יודעים בוודאות לענות על השאלה או שהייתם מזכירים ישר את השכן הקשיש מסוף הרחוב שנוסע בקולנועית הישנה שלו בכל יום מהסופר לקופת החולים וחזרה לביתו. כיום , רכבים חשמליים משמשים פלחים נרחבים מהאוכלוסייה הן מהאוכלוסייה המבוגרת וגם מהאוכלוסייה הצעירה. אנשים רבים מעדיפים להחליף את הרכב הרגיל ברכב חשמלי שיקנה להם יתרונות משמעותיים שונים.

יורת נוח, יותר קומפקטי ויותר זול

לרכב חשמלי כמו קולנועית או קלאב קאר יתרונות רבים שגורמים לו להיות שימושי הן במוסדות שונים והן במגזר הפרטי. מדובר ברכב שקט ביותר שאינו משמיע כמעט רעש לכן נוח לעבוד בו בסביבה שרצוי לשמור בה על הנוף השקט כמו בפארקים ובאתרי תיירות בהם רוצים לתת לטבע את המקום שלו ולא לקחת את מקומו באמצעות רעשים ולכלוך כמו שיש בסביבה הרגילה והיומיומית.

רכב חשמלי במוסדות ובקיבוצים

רכבים חשמליים תוכלו לראות בבתי חולים, בקיבוצים, במושבים ובכפרי נופש בהם ישנם מרחבים גדולים ועובדי התחזוקה משתמשים ברכב התפעולי כדי להתנייד ממקום אחד במקום למשנהו. גם באתרי תיירות תוכלו לראות את הרכבים הללו משיאים מבקרים מנקודה אחת לשנייה ברחבי האתר, בשמורות טבע ישנו שירות בתוספת תשלום של השכרת רכבים תפעוליים.

גם הצעירים נהנים מקולנועית מעוצבת ועדכנית!

מה שהשתנה בשנים האחרונות הוא שהרכבים התפעוליים הפכו לנחלת הכלל, לא רק מוסדות או אנשים מבוגרים משתמשים בהם אלא גם אנשים צעירים סטודנטים או אנשים עובדים נהנים להחליף את הרכב הרועש, המזהם והיקר לאחזקה ברכב קומפקטי, נוח, שקט וחסכוני יותר. עם העליה בביקוש גם העיצוב של הרכבים הללו נעשה יותר ויותר מגוון ומעניין, רכבים חשמליים בצבעים שונים ובגוונים עזים וצעירים כמו אדום, כתום, ירוק ועוד הופכים את הרכב הזה לאטרקטיבי ביותר גם לצעירים. הגוון מבחינת הגודל של הרכב אף הוא מאפשר לקהל יעד רחב יותר להשתמש ברכבים הללו. אם אתם סטודנטים יתאים לכם קלאב קאר או קולנועית קטנה דו משובית ואם הנכם בעלי משפחה תוכלו לרכוש אפילו קולנועית בעלת 8 מקומות.

הסגנונות והצבעים רק הולכים ומתפתחים עם הזמן ולכם נותר רק לבחור את המתאים ביותר בעבורכם!

דילוג לתוכן