עצמאות מרבית לכל אחד!

קלנועית
קלנועית – עצמאות מרבית לכל אחד!
אנשים מבוגרים חשים את ההתבגרות ואת הזקנה במקומות רבים. אחד מהם, הוא לפעמים הקושי הפיזי, שמתבטא פעמים רבות בקושי בהליכה. הקושי הזה מונע מאנשים רבים להיות חופשיים ועצמאים כפי שהיו רגילים בעבר, וגם אם הם בריאים לחלוטין מכל בחינה אחרת, הם עלולים למצוא את עצמם תלויים באחרים עבור פעולות רבות שפעם היו טבעיות בעבורם. גם אנשים בעלי מוגבלויות פיזיות אחרות, בכל גיל, עלולים לגלות שההגבלה באפשרויות ההליכה והניידות פוגעות ביכולות שלהם ובאפשרות שלהם לעצמאות. איבוד העצמאות הוא קשה מאד, פיזית ונפשית, ולכן ישם פיתוחים רבים אשר מסייעים לבעלי מוגבלויות לשוב ולהיות עצמאיים. קלנועית היא אחד הפיתוחים הבסיסיים והיעילים ביותר בתחום זה. הקלנועית מסייעת לאנשים רבים ליהנות מעצמאות מלאה ונינוחה.
קלנועית
רכישה של קלנועית היא אחת ההחלטות הטובות ביותר עבור אנשים בעלי מוגבלויות בהליכה. קלנועית מאפשרת לבעלי מוגבלויות עצמאות מרבית, כאשר בזכותה הם יכולים לצאת מן הבית בקלות ולהגיע באופן עצמאי ליעדים קרובים שונים כמו מכולת, רופא משפחה וכדומה. קלנועית היא רכב נכים בהגדרתה. מדובר ברכב קטן, לרוב בעל מקום ישיבה אחד או שניים (אך לעיתים בעל אפשרות למושבים נוספים), אשר פועל באמצעות חשמל. קל להטעין את המצבר של הקלנועית, ונוח מאד לנסוע בה. הקלנועית מיועדת לנסיעה בשבילים ובכבישים קטנים, בתוך העיר בלבד, והיא מהווה, למעשה, תחליף להליכה יותר מאשר תחליף לרכב. באמצעות הקלנועית, כל אחד יכול ליהנות מניידות מושלמת בסביבת הבית שלו.
סוגי קלנועיות
ישנם סוגים רבים של קלנועיות, אשר מותאמים לצרכים האישיים של אנשים שונים. כאמור, קלנועית מכילה לרוב עד 2 מושבים, אך ישנם דגמים של קלנועית בעלי מושב רחב – על מנת להסיע את הנכדים, למשל. קלנועית יכולה להכיל תא מטען קטן או בינוני, ותא המטען יכול להיות מקורה או פתוח, בהתאם לצורך. כמובן, ישנם דגמי קלנועית ללא תא מטען כלל. כמו כן, דגמים שונים של קלנועית מאפשרים קיפול של הקלנועית, אשר מאפשר להכניס אותה לתא המטען של רכב. כך ניתן להשתמש בקלנועית גם בנסיעות מחוץ לבית.

דילוג לתוכן