סניפי הרשת – גרין אקסטרים

סניף צפון

המלאכה 5, טירת כרמל נווט אלינו!

Green extreme – מגיעים לכל מקום!

רשת Green extreme היא החברה אשר מעניקה לכל לקוח שלה פתרונות ניידות מן המתקדמים ביותר בארץ ובעולם. חברת Green extreme מציעה ללקוחותיה מגוון סוגים של רכבים חשמליים ותפעוליים, אשר מתאימים להתניידות במגוון סוגים של שטח ומיקום, עבור כל אדם, בכל גיל ובכל זמן. את Green extreme תוכלו למצוא במבחר סניפים ברחבי הארץ, כך שבכל מקום שבו תהיו, תוכלו ליהנות מן השירות המקצועי, האמינות והאיכות של Green extreme.

סניפי הרשת

רשת Green extreme מונה 9 סניפים ברחבי הארץ. על מנת ליהנות מן השירותים האיכותיים והמקצועיים של Green extreme, תוכלו לפנות לכל אחד מן הסניפים. בכל אחד ואחד מסניפי הרשת תמצאו אנשי מקצוע מעולים, אשר ילמדו באופן אישי את הצרכים המיוחדים לכם, וידאגו להתאים עבורכם את כלי הרכב הטובים ביותר עבורכם, לניידות מושלמת בכל מצב. אם אתם מעוניינים בשירותים של Green extreme, תוכלו לפנות לאחד מן הסניפים הבאים:

הסניף הראשי – ברחוב המלאכה 5, טירת הכרמל, סמוך לרחובות הרצל וקרן היסוד.

השירות שלנו

בסניפים המגוונים של Green extreme תוכלו למצוא, כאמור, אנשי מקצוע בעלי מוניטין של אמינות ושל מצוינות. בכל אחד מסניפי הרשת תוכלו להרגיש שאתם בידיים טובות, ושאנשי המקצוע שלנו יתאימו לכם את פתרונות הניידות הטובים ביותר עבורכם. כל המוצרים של Green extreme מאושרים על ידי התקן הישראלי כמו גם התקן האירופאי, ועומדים בכל מבדקי הבטיחות, כך שאתם יכולים להיות רגועים לחלוטין גם בנושא זה. רשת Green extreme מציגה מגוון רחב במיוחד של דגמים איכותיים לכל סוגי הרכבים הממונעים, על מנת להעניק לכם נוחות, חדשנות, בטיחות, אמינות ועיצוב, יחד עם מחירים נוחים במיוחד, השווים לכל כיס.

רוצים להתנייד בנוחות ובבטיחות? בואו עוד היום לאחד מסניפי הרשת של Green extreme!

דילוג לתוכן