מותג יוקרתי לנסיעה בעיר

קלאב קאר – כל היתרונות שאפשר למצוא!

רכב מסוג קלאב קאר נדרש לעיתים קרובות, למטרות שונות ואצל אנשים שונים. הקלאב קאר הוא רכב חשמלי קטן, אשר פועל, כמובן, באמצעות מנוע בעל מצבר חשמלי. ישנם סוגים רבים של רכבים חשמליים, והם משמשים למטרות שונות ויעילים מאד למטרותיהם. במאמר זה נפרט על הסוגים השונים ועל השימושים הנפוצים שלהם.

קלאב קאר

קלאב קאר, כאמור, הוא רכב חשמלי, אשר משמש בעיקר לעבודות תחזוקה בשטחים גדולים. כך, לדוגמא, ניתן לראות רכבים רבים מסוג זה בבתי מלון בעלי שטח חיצוני נרחב, במועדוניות, בשטחים חקלאיים ועוד. הקלאב קאר מאפשר קיצור של הדרכים: כאשר יש צורך, למשל, בעבודות תחזוקה שונות באזורים שונים של בית המלון, זמן ההגעה מצד אחד של המלון לצדו השני עלול להיות ארוך, כך שזמן רב במהלך היום  מתבזבז שלא לצורך. קלאב קאר מאפשר קיצור של הדרך הזו, והגעה מהירה ויעילה לכל מקום שדרושה בו עבודה כלשהי.

רכב תפעולי

רכב תפעולי הוא רכב חשמלי שדומה מאד לקלאב קאר, אלא שהוא משמש בעיקר במקומות כמו מפעלים, מחסנים וכדומה. באמצעות רכב תפעולי, ניתן לשאת משאות שונים בתוך המפעל או המחסן, על מנת להטעין סחורה וכדומה. ניתן גם להסיע עובדים ובועלים לחלקים שונים של המפעל, וכמובן, כמו במקרה הקודם, לבצע עבודות תחזוקה שונות בכל רחבי המפעל. רכב תפעולי מגיע במגוון דגמים – עם או בלי תא מטען, עם או בלי קירוי, עם שדרוגי תאורה ומספר מקומות משתנה.

קלנועית

קלנועית גם היא רכב חשמלי קטן, אלא שהשימוש העיקרי שלה אינו מקצועי, אלא פרטי – הקלנועית משמשת אנשים בעלי מוגבלויות או נכויות, על מנת שיוכלו ליהנות מתפקוד עצמאי מלא או כמעט מלא. אנשים אשר מתקשים בהליכה, מגלים כי אינם יכולים לצאת בעצמם אפילו אל המכולת או אל המרפאה הקרובה, והם תלויים באנשים אחרים כל הזמן. קלנועית מאפשרת לאנשים אלה לצאת אל הרחוב, ולהגיע ליעדים קרובים בקלות, מבלי שיצטרכו ללכת למרחק גדול מידי עבורם. כך, הם יכולים להיות עצמאיים לחלוטין.

דילוג לתוכן