מותגים יוקרתיים לנסיעה בעיר

רכב תפעולי, רכב חשמלי, קולנועית, קלאב קאר

יתכן שעבר הייתם פותחים עיניים מתפלאות לשמע המונח רכב תפעולי, יתכן שאף הייתם מקשרים אותו ישירות עם "ליסינג תפעולי", אך כיום, בעידן המודרני, כדאי שתצאו מהבועה ותתחילו להכיר בכך שכבישי ישראל הולכים ומתמלאים עם הזמן ברכבים תפעוליים בצבעים שונים, בעיצובים שונים ובצבעים נועזים. רכב חשמלי כבר מזמן אינו רק קולנועית עתיקת יומין בעלת צבעים קודרים של השכן המבוגר מהבניין השכן. מדובר ברכבים שמיוצרים במגוון עצום של דגמים ועיצובים, ולכם נשאר רק להבין מדוע?

רכב תפעולי- מאז ועד היום…

אז כך. אם בעבר רכב חשמלי היה בשימוש בעיקר ככלי עזר לביצוע עבודות בשטחי עובדה נרחבים כמו בקיבוצים, בתי מלון, בתי חולים ועוד, כיום קהל היעד שמשתמש ברכבים אלו הולך וגדל בהדרגה עם השנים. הסיבה לתופעה הזו היא הגידול הניכר ברכבים על הכביש. בשנים האחרונות הפכה כמות הרכבים על הכביש גדולה ביותר עד כדי כך שראשי הרשויות השונות שוקדים כל העת על פתרונות כמו רכבות קלות ותחתיות. העומס בכבישים יוצר זיהום אוויר נרחב, פקקים וקושי בניידות ממקום למקום בעיר . לכן, החליטו רבים שנמאס להם להחזיק רכב רגיל שעלות אחזקתו גבוהה ביותר,  שלא לדבר על מחירי החניות בערים המרכזיות.

רכב תפעולי- חיסכון משמעותי!

בגלל הסיבות הללו הולכים וצוברים תאוצה הרכבים התפעוליים. רכבים תפעוליים ניתן למצוא בגדלים שונים, החל משני מושבים ותא מטען אחורי וכלה בקלאב קאר עם ארבעה מקומות, שישה מקומות ואף שמונה. גם באתרי תיירות ובפארקים שונים ישנו שימוש ניכר ברכבות שמיועדות להסעת המבקרים במשטחי הפארק. רכבות אלו עשויות בעצם מכמה רכבים תפעוליים קטנים שחוברו יחד לרכבת ארוכה להסעת מטיילים. לשימוש ברכבים תפעוליים ישנו יתרון נוסף, הנסיעה השקטה בהם מכיוון שהמנוע שלהם מרעי שפחות ממנוע רגיל  וזיהום האוויר הפחות שנגרם מהן, היות והרכב החשמלי פועל על חשמל, אינו צורך כמעט דלק ושאר חומרים מזהמים.

רכב תפעולי כבר מזמן חדל להיות נחלתם של בני הגיל השלישי בלבד וניתן לראות צעירים רבים ואנשים בגילאים שונים שנהנים להשתמש בכלי רכב חסכוני וירוק יותר!

דילוג לתוכן