טוק טוק – טוקטוק חשמלי – תוק תוק מושלם

התקשר עכשיו להצעת מחיר 1700-70-73-75
או השאר פרטים למטה!

שם מלא *

טלפון

איזור בארץ *

הערות נוספות

רכב תפעולי דגם דרגון. הרכב המוביל למפעלים, כך שהוא מקל על העובדים ועוזר להפיק יותר תפוקה והעברות משא בזמן יותר קצר.

קטגוריה:
סוללה
סוללה 60V / 45Ah
רכב תפעולי
גודל 1500*1100
מהירות מקסימלית עד 32 קמ“ש
משקל 260 ק“ג
משקל משא 500 ק“ג
סוג בלימה ידנית / רגלית
שיטת בלימה בלמי תוף
סוג בלמים הידראולי
בולם זעזועים 3.50-12/3.75-2

במקומות בהם יש עובד אחזקה שאמור להתנייד במהירות במקום למקום ולתת מענה לצרכים שונים במהירות, חבל לבזבז זמן על הליכות ממושכות הגוזלות זמן רב, כוח ואנרגיה מיותרת. במקומות כאלה, רצוי מאוד לצייד את עובד התחזוקה ברכב תפעולי קטן ויעיל. מדובר ברכב חשמלי, שאינו צורך בנזין כלל, בטיחותי וידידותי לסביבה. רכב כזה, הקרוי קלאב קאר, מקל מאוד על ההתניידות בתחומי המוסד, מאפשר ניצול יעיל וחסכוני של הזמן קל ונוח לשימוש. לרכב החשמלי מצבר שיש לטעון אחת לכמה קילומטרים וניתן לנסוע בו במהירות מוגבלת, כך שהוא אינו מסכן את האנשים המסתובבים במתחם. רכב תפעולי קטן מתאים במיוחד לשימוש במחמים ציבוריים שיש בהם תנועה ערה של אנשים ושבילים צרים שאינם בנויים לנסיעה מהירה, למשל: מושבים, קיבוצים, כפרי נוער ופנימיות, בתי חולים, פארקים ועוד.

השימוש ברכב תפעולי חשמלי חוסך לאיש האחזקה זמן רב שבנוהל מתבזבז על הליכה רגלית. הנסיעה ברכב חשמלי קטן המונע באמצעות חשמל יעילה ביותר, ההנעה מהירה, קלה ופשוטה וחסכונית מבחינה כלכלית. קלאב קאר, מוגדר כרכב שאינו מצריך רישיון רכב, לא מחייב ביטוח רכב ואינו מצריך רישיון נהיגה. לכן הוא מועדף על ידי מוסדות מסוגים שונים. נוחות התפעול , הבטיחות ואפשרות לעלות ולרדת במהירות, גורמות לו להיות כלי הרכב המועדף על ידי אנשי אחזקה ותפעול במוסדות השונים

רכב תפעולי קטן מסוג ax2+2 , הוא רכב דו מושבי המאפשר נסיעה של שני אנשים. כך שניתן להסיע בו גם אדם נוסף. מדובר ברכב נוח וקומפקטי, קל לאחסון והתחזוקה השוטפת שלו פשוטה ואינה מצריכה הוצאות מרובות. רכב תפעולי מסוג זה, כולל גגון הצללה איכותי המאפשר נסיעה נוחה. בכל סוגי מזג האוויר.

 

חוות דעת


אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.


לחצו כאן לחיוג מהיר 1700-70-73-75