טוק טוק – טוקטוק חשמלי – תוק תוק

רכב תפעולי דגם טוק טוק. הרכב המוביל למפעלים, כך שהוא מקל על העובדים ועוזר להפיק יותר תפוקה והעברות משא בזמן יותר קצר.

במקומות בהם יש עובד אחזקה שאמור להתנייד במהירות במקום למקום ולתת מענה לצרכים שונים במהירות, חבל לבזבז זמן על הליכות ממושכות הגוזלות זמן רב, כוח ואנרגיה מיותרת. במקומות כאלה, רצוי מאוד לצייד את עובד התחזוקה ברכב תפעולי קטן ויעיל. מדובר ברכב חשמלי, שאינו צורך בנזין כלל, בטיחותי וידידותי לסביבה. רכב כזה, הקרוי קלאב קאר, מקל מאוד על ההתניידות בתחומי המוסד, מאפשר ניצול יעיל וחסכוני של הזמן קל ונוח לשימוש. לרכב החשמלי מצבר שיש לטעון אחת לכמה קילומטרים וניתן לנסוע בו במהירות מוגבלת, כך שהוא אינו מסכן את האנשים המסתובבים במתחם. רכב תפעולי קטן מתאים במיוחד לשימוש במחמים ציבוריים שיש בהם תנועה ערה של אנשים ושבילים צרים שאינם בנויים לנסיעה מהירה, למשל: מושבים, קיבוצים, כפרי נוער ופנימיות, בתי חולים, פארקים ועוד.

השימוש ברכב תפעולי חשמלי חוסך לאיש האחזקה זמן רב שבנוהל מתבזבז על הליכה רגלית. הנסיעה ברכב חשמלי קטן המונע באמצעות חשמל יעילה ביותר, ההנעה מהירה, קלה ופשוטה וחסכונית מבחינה כלכלית. קלאב קאר, מוגדר כרכב שאינו מצריך רישיון רכב, לא מחייב ביטוח רכב ואינו מצריך רישיון נהיגה. לכן הוא מועדף על ידי מוסדות מסוגים שונים. נוחות התפעול , הבטיחות ואפשרות לעלות ולרדת במהירות, גורמות לו להיות כלי הרכב המועדף על ידי אנשי אחזקה ותפעול במוסדות השונים

רכב תפעולי קטן מסוג ax2+2 , הוא רכב דו מושבי המאפשר נסיעה של שני אנשים. כך שניתן להסיע בו גם אדם נוסף. מדובר ברכב נוח וקומפקטי, קל לאחסון והתחזוקה השוטפת שלו פשוטה ואינה מצריכה הוצאות מרובות. רכב תפעולי מסוג זה, כולל גגון הצללה איכותי המאפשר נסיעה נוחה. בכל סוגי מזג האוויר.

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

כושר נשיאה700kg
מצברים 72V/55A
הספק מנוע1500W
מהירות מרבית35k m/h
טווח נסיעהעד 50 ק"מ

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן