יעילות היא שם המשחק!

רכב חשמלי – יעילות היא שם המשחק!
אנשים פרטיים כמו גם מקומות עבודה מרובים, מגלים לעיתים צורך בכלי רכב אשר ייעל את העבודה שלהם ויאפשר להם לקצר מרחקי הליכה, הן בתוך העיר והן בשטחי עבודה סגורים. רכב חשמלי הוא הרכב הזה שאתם מחפשים, אשר עונה על כל הדרישות וממלא אחר הצורך החשוב הזה, של ייעול צורת העבודה. כל מה שרציתם לדעת על רכב חשמלי – לפניכם.
רכב חשמלי – איך הוא פועל?
כפי שניתן להבין מיד משמו, רכב חשמלי פועל באמצעות חשמל. לרכב מנוע חשמלי ומצבר, אותו ניתן לטעון בכל שקע חשמלי פשוט. רכב חשמלי הוא רכב סגור, לרוב קטן מאד, והמנוע החשמלי שלו מעניק לו קלות תנועה מרובה, וגם נסיעה שקטה במיוחד. למותר לציין, כמובן, כי רכב חשמלי הוא ידידותי לסביבה – הוא אינו פולט מזהמים כמו דלקים רגילים, ואינו יוצר רעש סביבתי. רכב חשמלי מוגבל במהירותו, לרוב למהירות שבין 12 ל-40 קמ"ש, תלוי בסוג הרכב ובשימושים שלו.
רכב חשמלי – איפה משתמשים בו?
רכב חשמלי מגיע לידי שימוש במקומות רבים. הוא עשוי להיות בשימוש פרטי, לרוב עבור נכים או בעלי מוגבלויות שונות בהליכה, אשר נעזרים בו על מנת להגיע למקומות קרובים כמו המרפאה, המכולת וכדומה. הוא גם עשוי להיות בשימוש במקומות עבודה שונים, כמו למשל מחסנים, מפעלים, מלונות, מועדונים רחבי ידיים, קיבוצים, משקים, שדות תעופה ועוד. היעילות של הרכב החשמלי בקיצור מרחקי העבודה הופכים אותו לשימושי מאד בשטחי עבודה גדולים, בהם ניתן להגיע בקלות מצד אחד של השטח לצדו השני בזכות הרכב החשמלי. רכב חשמלי מתאים גם למקומות עבודה צפופים כמו מחסנים וכדומה, בזכות גודלו הקטן.
רכב חשמלי – דגמים
ישנם דגמים רבים של רכב חשמלי, אשר מותאמים לסוגי העבודות השונות שנעשות אתו. ישנם דגמים בעלי שני מושבים ודגמים בעלי עד 10 מקומות ישיבה. ישנם דגמים בעלי תא מטען או בלעדיו, תא מטען מקורה או פתוח, גג פתוח או מקורה, ועוד. הדגמים השונים יוצרים את ההבדלים בסוגי העבודה האפשריים – עבודה במקומות צפופים, נשיאת משאות מרובים, ועוד.

דילוג לתוכן