הדרך שלך לעצמאות

קלנועית היא הדרך שלך לעצמאות!

כשיש לך קלנועית אין צורך לוותר על יכולת ניידות עצמאית באזור מגורייך –

אין דבר מתסכל יותר מלאבד את יכולת הניידות. רבים מבני הגיל השלישי מוצאים עצמם לאחר אירוע מוחי, נפילה או בשל הדרדרות הדרגתית של הבריאות הכללית, במצב של תלות בסביבה הקרובה להם. לפתע פתאום האדם זקוק לסיוע בהליכה לקופ"ח, בנק או אפילו לבילוי עם הנכדים. קלנועית מאפשרת לך לשמור על היכולת הנידות בעצמאית ועוזרת לך להגיע ממקום למקום על אף הקושי הגופני. בזכות קלנועית אתה יכול לשמור על סדר היום הרגיל שלך, ממש כאילו כלום לא קרה!

בחירה חכמה היא ללא ספק קלנועית, שתשאיר אותך בלב העניינים –

קלנועיות מתחלקות למגוון סוגים, נפרט כמה מהן –
ישנם קלנועיות עם מושב אחד, המתאימות כאשר מחפשים דגם עבור שימוש יומיומי של אדם בודד, בנוסף יש למצוא קלנועיות עם מספר מושבים.
רוחב הדגם עשוי אף הוא להיות גורם בבחירה של קלנועית, כאשר יש צורך במעבר במקומות צרים יותר, קלנועית צרה במיוחד תתאים בצורה הטובה ביותר.
נסיעה בשטח לעומת נסיעה ברחובות מסודרים או אפילו לעומת נסיעה במקומות סגורים, יכולה להוות אך היא שיקול בבחירה של קלנועית, תוך בדיקה של מבנה הגלגלים, חוזקם והשלדה כולה.

מחירה של קלנועית נע בין כמה אלפי שקלים ועד עשרות אלפי שקלים, מרכיבים המשפיעים על המחיר הינם:

  • דגם הקלנועית
  • שנת הייצור
  • מנגנון ההפעלה
    ניתן למצוא קלנועית עם גיר הילוכים אוטומטי או ידני, שני גלגלים, שלושה גלגלים וכו'. יש     לציין כי אין צורך ברשיון נהיגה לצורך הפעלת קלנועית.
    כמו בכל דבר גם בשוק זה ניתן למזער את העלות באמצעות רכישה של קלנועית יד שנייה, כאשר יש צורך בקלנועית לשימוש מועט, רכישה מיד שנייה יכולה להיות הפתרון המושלם.
    השוק רחב ידיים וקיימים בו דגמים אין ספור, כך שאין צורך להתפשר ברכישתה של קלנועית.  כשזה נוגע לעצמאות שלך – אל תתפשר, בדוק עוד היום ובחר לך קלנועית שתסלול לך את הדרך הנוחה ביותר!
דילוג לתוכן