דברים שחשוב לדעת לפני שקונים מותגים

קלנועיות – כמה דברים שחשוב לדעת על ניידות

אחד מאמצעי התחבורה החדשים שיצאו בעשרים השנה האחרונות הוא הקלנועיות. יחד עם זאת אין ספק כי לאחרונה חלו תמורות רבות בתחום הקלנועיות והשימוש בקלנועיות בזכות זה רק הלך וגבר. הן מצליחות לשמש פונקציות רבות יותר ככלי רכב חכמים ומתוחכמים.

רישיון לקלנועיות

חשוב לדעת שאין כל צורך לרישיון רכב עבור קלנועיות, כך שגם  אנשים שאין ברשותם רישיון לרכב מסוג כלשהו, יכולים לנהוג בקלנועיות. יתרה מזאת, אם אתם אנשים מבוגרים שהרישיון נשלל מכם עקב מחלה כלשהי שהרופאים לא אשרו לכם להמשיך לנהוג, אין סיבה שתפסיקו ליהנות מניידות נוחה במשך היום. עם קלנועיות תוכלו להגיע לכל מקום באזור המגורים שלכם ובכך להמשיך לתפקד כעצמאיים.

תקן לקלנועיות

שוק הפיראטיים בתחום הקלנועיות תפס תאוצה בזמן האחרון. ישנה בעייתיות גדולה מאוד ברכישת קלנועיות ללא תקן, שכן מהירות הנסיעה שלהם איננה מתאימה כלל לנסיעה במדרכות, וכן מנגנון הבקרה והיציבות של מידת המהירות והאצה שלהם לא נבדקה בקפידה מספקת על פי תקנות משרד התחבורה. קלנועיות יכולות להיות רכב הנוסע במהירויות גבוהות מאוד בצורה מסכנת חיים גם לנהג וגם לעוברי אורח. יש לשים לב שלקלנועיות שאתם רוכשים ישנו אכן תו תקן.

מחירי קלנועיות

הדבר ידוע שלאנשים מבוגרים אין את כל התקציב שבעולם, הפנסיה וקצבת הזקנה איננה מאפשרת להם לעיתים לרכוש אביזרים יוקרתיים. קלנועיות יכולות להמצא בכמה מדרגים של מחירים. ישנן קלנועיות במחירים של אלפי שקלים בודדים, כמו כן ניתן למצוא גם במחירים זולים יותר מהרגיל במקרה של קלנועיות מתצוגה. לעומת זאת ישנן קלנועיות המשמשות לזוג אנשים או למשקלים גדולים יותר, קלנועיות אלו יהיו יקרות יותר. כמו כן ברגע שמעדיפים לרכוש קלנועיות מעוצבות שהעלות שלהן יקרה מאוד המחיר יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים. כך לדוגמא מחירו של קלנועית מעוצבת עם גג בנוי ומעוצב, דלתות קשיחות כמו של מכונית מיני, יכול להגיע למחירים גבוהים במיוחד.

קלנועיות מתקפלות

סוג נוסף של קלנועיות שחשוב לבדוק במידה ויש לכם צורך כזה הוא קלנועיות מתקפלות. קלנועיות אלו יסייעו לכם מאוד בעת השימוש ברכב, והמעבר בין רכב לטיול רגלי יהפוך לנעים ונוח יותר.

דילוג לתוכן