אודות גרין אקסטרים – Green Extreme

Green extreme – כל מה שרציתם לדעת!

כל מי שזקוק לפתרונו ניידות חילופיים, יודע עד כמה מורכב למצוא קלנועית איכותי או רכב חשמלי אחר אשר ישמש להתניידות יעילה ברחבי הארץ. חברת Green extreme היא החברה המובילה בתחום של פתרונות ניידות, והיא מספקת לכם את הפתרונות היעילים והאיכותיים ביותר, בהתאם לצרכים שלכם.

קצת עלינו

חברת Green extreme היא חברה מקצועית ומובילה בתחום של פתרונות ניידות. מוצרי החברה מעניקים לכם פתרונות ניידות נוחים, חסכוניים משתלמים ויעילים, אשר מתאימים לכל צורך שהוא כמו גם לכל גיל. חברת Green extreme שמה לעצמה למטרה להבין את הצרכים המדויקים של כל לקוח ולקוח, על מנת שאפשר יהיה להתאים עבור כל לקוח את הפתרונות המתקדמים ביותר והמתאימים ביותר עבורו. עם המוצרים של Green extreme, כל לקוח יכול ליהנות מתחושת עצמאות מלאה ומאיכות חיים גבוהה. חברת Green extreme עושה כל שביכולתה על מנת למצוא פתרונות ניידות חדשים ומתקדמים בכל שלב. קלנועית, רכב חשמלי, קלאב קאר או רכב תפעולי – כל הפתרונות הללו כבר קיימים בחברת Green extreme וכבר משמשים את עשרות לקוחותינו. כל המוצרים של חברת Green extreme הם מוצרים אמינים ואיכותיים, ומגיעים במבחר גדול במיוחד של דגמים, אשר משלבים בתוכם את המחיר הנוח, את העיצוב החדשני, את האמינות והאיכות, את הבטיחות הגבוהה ואת החדשנות, יחד עם שפע של אבזרים משלימים אשר מעניקים לכל אחד ואחת מן הלקוחות שלנו נוחות והנאה מקסימאלית. צוות העובדים של Green extreme הוא הצוות המקצועי ביותר שתוכלו למצוא, בכל הסניפים. האמינות של מערך השירות והמכירה של Green extreme מעניק לכם, הלקוחות, רוגע וביטחון, בידיעה שיש לכם על מי לסמוך. כל המוצרים של Green extreme עומדים הן בדרישות התקן הישראלי והן בדרישות התקן האירופאי.

הסניפים שלנו

את חברת Green extreme תוכלו למצוא בסניף תל אביב, הסניף המרכזי של החברה. בנוסף, תוכלו ליהנות מן השירותים של Green extreme במבחר הסניפים הנוספים ברחבי הארץ, כמו הסניף הראשי בטירת הכרמל, סניף חיפה המרכזי וסניף “תחנת עוז” שבחיפה, סניף רחובות, סניף כרכור, סניף כפר כמא, סניף זיכרון יעקב וסניף כפר יסיף. בכל הסניפים הללו תוכלו לקבל את השירות המקצועי, את הליווי ואת הייעוץ של הצוות האיכותי של Green extreme, וליהנות מפתרונות הניידות המתקדמים, האיכותיים והבטיחותיים ביותר.

מערך השרות והמכירה שלנו הינו בעל מוניטין של מצוינות ואמינות והוא מאפשר ללקוחותינו שקט, בידיעה שיש על מי לסמוך. מקצועני מערך השרות שלנו ידעו להתאים את הפתרון הטוב ביותר עבורך יש לציין כי כל מוצרי החברה עומדים בדרישות התקן הישראלי, האירופאי .(CE)

רוצים ליהנות מפתרונות הניידות הטובים ביותר בשוק? בואו עוד היום ל- Green extreme, כדי לקבל את השירות המקצועי ביותר!

דילוג לתוכן