מותגים בגרין אקסטרים – העידן החדש בתחבורה

האפשרות להתניידות באמצעות רכבים חשמליים תופסת תאוצה בשנים האחרונות במדינות שונות בעולם ברחבי אירופה וגם בארץ ישראל. שימוש של רכב חשמלי במקומות עבודה או כתחליף לכלי רכב כחלק משגרת אורח חיים מייעל את שיטת ההתניידות, חסכוני בזמן ועלויות ובעל ערך מוסף בלתי מבוטל של שמירה על איכות הסביבה.

מה הוא רכב חשמלי?
רכב חשמלי הוא כלי תחבורה קטן המיועד לנסיעה של שניים עד ארבעה נוסעים כולל נהג. רכב חשמלי מיועד לנסיעה במהירויות נמוכות ולמרחקים קצרים בשטח עירוני או מיושב, ישנם רכבים חשמליים המיועדים גם לנסיעה בשטח ובדרכים שאינן סלולות בעלי מנגנון 4 על 4. רכב חשמלי מופעל באמצעות טעינה לחשמל ומותאם לשימוש של לקוחות פרטיים או לקוחות עסקיים בשטח העבודה.

רכב חשמלי לעבודה
אם אתם בעלי מקום עבודה הממוקם בשטח נרחב כמו מפעל או חברה תעשייתית תוכלו לייעל את אופי העבודה שלכם באמצעות שימוש והתניידות של רכב חשמלי. מקומות עבודה רבים נהנים משימוש של רכב חשמלי במקום העבודה שלהם התורם להגברת יעילות העבודה ופיקוח ושליטה על מחלקות רבות בזמן קצר. כמו כן ישנם יתרונות נוספים כמו העברת מידע או עובדים ממקום למקום וחיסכון משמעותי בעלויות למקום העבודה.

התקשרו כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית על דגמי האיכות שלנו בגרין אקסטרים!

רכב חשמלי פרטי
בניגוד לדעה הרווחת ולשימוש הנפוץ של רכבים חשמליים בעיקר למטרות עבודה והתניידות בשטחים נרחבים של מקומות העבודה גם לקוחות פרטיים רבים נהנים מיתרונות השימוש של רכב חשמלי. רכב חשמלי יכול להתאים לצעירים ומבוגרים כאחד – אנשים מבוגרים שאין להם צורך ברכב אלא רק לסידורים קצרים בסביבת המגורים שלהם. גם סטודנטים המתגוררים בכפר סטודנטים או במעונות הקמפוס יכולים ליהנות משימוש של רכב חשמלי. באופן כללי מי שאורח חייו אינו כולל נסיעות יום יומיות למרחקים ארוכים יוכל ליהנות משימוש באמצעות רכבים חשמליים.

חיסכון בזמן ועלויות
בין הפקטורים החשובים ביותר לבחירת רכבים חשמליים כאלטרנטיבה המנצחת לכלי רכב רגיל הוא החיסכון המשמעותי בעלויות ובזמן. שימוש באמצעות רכב חשמלי מעניק חיסכון בזמני נסיעות בתחבורה ציבורית, הזמן למציאת חניה והימנעות מפקקי תנועה. בנוסף לכך מתבטא החיסכון העצום בעלויות: אין צורך בדלק או בתשלומים על ביטוח כמו כן בשל המנגנון הטכני הפשוט יותר ממנגנון של רכב רגיל אין גם צורך בהוצאות גדולות על מוסך או תקלות שונות.

המהפכה הירוקה
ערך מוסף חשוב מאוד שמתבטא בשימוש רכבים חשמליים הוא השמירה על איכות הסביבה. מאחר ואין צורך בשימוש בדלק נמנעת פליטת גזים וחומרים רעילים התורמים למצב זיהום האוויר. לכן שימוש בכלי רכב חשמלי מעניק גם ערך מוסף חשוב לשמירה על איכות הסביבה.

מעוניינים בפרטים נוספים על רכבים חשמליים של גרין אקסטרים? התקשרו כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית על דגמי האיכות שלנו!

אין ספק שקיומה של התחבורה הפרטית שינה את פני ההיסטוריה. אבל, לתחבורה מונעת על פני דלק יש חסרונות רבים, המרכזי שבהם הוא זיהום האוויר שנגרם על ידי ההנעה בדלק. לכן, במקרים רבים מעדיפים אנשים וחברות שונות להשתמש ברכב חשמלי כדי להתנייד.

קלאב קאר

קלאב קאר הוא רכב חשמלי שמיועד לנסיעות קצרות, בין עירוניות. לכן הוא אהוד במיוחד ומשתמשים בו אנשים מבוגרים, או סטודנטים. קלאב קאר ניתן לנסיעה עד למהירות של 60 קמ"ש ולכן יעיל במיוחד כאשר משתמשים בו בנסיעות בתוך ערים, ישובים או קיבוצים. קלאב קאר נוח לשימוש כמו רכב רגיל, והעלות שלנו נמוכה משמעותית משל רכב רגיל, גם בקנייה הראשונית, וגם בעלויות האחזקה והנסיעה. ולכן הוא משמש כל מי שרוצה ליהנות מנסיעה ברכב, ללא העלויות הגדולות של רכב רגיל.

קלנועית

למי שלא מסוגל לנהוג ברכב רגיל, וזקוק לכלי רכב לצורכי ניידות קלה יותר, כמו קשישים, או בעלי מוגבלויות שונים, מיועדת הקלנועית. קלנועית הינה כלי רכב שנוסע במהירות של עד 20-30 קמ"ש והוא נוח במיוחד לקשישים, או לנכים, הנסיעה בקלנועית עוזרת להם להתנייד ממקום למקום, בעיקר במקומות קטנים וסגורים, כמו קיבוצים, בתי אבות, וכפרים שונים, ומיועדת להחליף את ההליכה ממקום למקום. קלנועית מקלה על התנהלות הקשיש בחיי היום יום, וניתן לרכוש קלנועית סגורה או פתוחה, לאדם אחד או שניים.

רכב תפעולי

זהו אחד השימושים המוכרים ביותר לרכב חשמלי. רכבים אלו  מיועדים לשימוש בתעשייה או במפעלים שונים. רכב תפעולי הם רכבים שונים, כמו מלגזות, או רכבים אחרים המיועדים להסעת אנשים ומטען בתוך האנגרים גדולים, או בתוך מפעלים גדולים. רכב תפעולי חיוני לפעילות תקינה של מפעלים גדולים, ולכן, הם כל כך חשובים. במקומות סגורים כמו מפעלים, חשוב מאוד לשמור על רמות זיהום אוויר תקינות, כדי לשמור על בריאות העובדים, ולכן, רכב תפעולי שהוא רכב חשמלי, שלא פולט גזי פליטה הוא הפתרון הנוח והבריא ביותר לשימושי במפעלים שונים.

קיומם של רכבים חשמליים מקל על התנהלות ועבודה של אנשים רבים, במגוון מקומות, וממגוון גילאים שונים.

דילוג לתוכן