רכב חשמלי

אין ספק שקיומה של התחבורה הפרטית שינה את פני ההיסטוריה. אבל, לתחבורה מונעת על פני דלק יש חסרונות רבים, המרכזי שבהם הוא זיהום האוויר שנגרם על ידי ההנעה בדלק. לכן, במקרים רבים מעדיפים אנשים וחברות שונות להשתמש ברכב חשמלי כדי להתנייד.

קלאב קאר

קלאב קאר הוא רכב חשמלי שמיועד לנסיעות קצרות, בין עירוניות. לכן הוא אהוד במיוחד ומשתמשים בו אנשים מבוגרים, או סטודנטים. קלאב קאר ניתן לנסיעה עד למהירות של 60 קמ"ש ולכן יעיל במיוחד כאשר משתמשים בו בנסיעות בתוך ערים, ישובים או קיבוצים. קלאב קאר נוח לשימוש כמו רכב רגיל, והעלות שלנו נמוכה משמעותית משל רכב רגיל, גם בקנייה הראשונית, וגם בעלויות האחזקה והנסיעה. ולכן הוא משמש כל מי שרוצה ליהנות מנסיעה ברכב, ללא העלויות הגדולות של רכב רגיל.

קלנועית

למי שלא מסוגל לנהוג ברכב רגיל, וזקוק לכלי רכב לצורכי ניידות קלה יותר, כמו קשישים, או בעלי מוגבלויות שונים, מיועדת הקלנועית. קלנועית הינה כלי רכב שנוסע במהירות של עד 20-30 קמ"ש והוא נוח במיוחד לקשישים, או לנכים, הנסיעה בקלנועית עוזרת להם להתנייד ממקום למקום, בעיקר במקומות קטנים וסגורים, כמו קיבוצים, בתי אבות, וכפרים שונים, ומיועדת להחליף את ההליכה ממקום למקום. קלנועית מקלה על התנהלות הקשיש בחיי היום יום, וניתן לרכוש קלנועית סגורה או פתוחה, לאדם אחד או שניים.

רכב תפעולי

זהו אחד השימושים המוכרים ביותר לרכב חשמלי. רכבים אלו  מיועדים לשימוש בתעשייה או במפעלים שונים. רכב תפעולי הם רכבים שונים, כמו מלגזות, או רכבים אחרים המיועדים להסעת אנשים ומטען בתוך האנגרים גדולים, או בתוך מפעלים גדולים. רכב תפעולי חיוני לפעילות תקינה של מפעלים גדולים, ולכן, הם כל כך חשובים. במקומות סגורים כמו מפעלים, חשוב מאוד לשמור על רמות זיהום אוויר תקינות, כדי לשמור על בריאות העובדים, ולכן, רכב תפעולי שהוא רכב חשמלי, שלא פולט גזי פליטה הוא הפתרון הנוח והבריא ביותר לשימושי במפעלים שונים.

קיומם של רכבים חשמליים מקל על התנהלות ועבודה של אנשים רבים, במגוון מקומות, וממגוון גילאים שונים.

WhatsApp chat
דילוג לתוכן