דגם Vortex R3S מתקדם

אנשים בעלי מוגבלויות זקוקים לרכב נוח שבו יוכלו להתנייד בצורה נוחה ובטוחה בכל מקום. את התפקיד הזה ממלאה הקלנועית, כלי רכב ייחודי אשר משמש בעיקר לנכים, ומסייע להם להיות ניידים ככל האפשר למרות המוגבלות שלהם. חברת Green Extreme משווקת קלנועיות במבחר דגמים באיכות הגבוהה ביותר, תוך התאמה אישית לצרכים של כל לקוח.

קלנועית

קלנועית היא רכב נכים קטן, אשר מיועד לנוסע אחד או לשניים לכל היותר. לקלנועית מבנה דומה לשל רכב, כלומר היא מכילה קירות ורצפה, וכן שלושה או ארבעה גלגלים, ולעיתים גם הגה, אולם מבנה הנסיעה שלה דומה יותר לזה של אופניים חשמליים. הקלנועית מופעלת באמצעות הגה, כידון או לחצנים, בהתאם ליכולות ולצרכים של ה אדם שנוהג בה, והיא מאפשרת נסיעה נוחה ויעילה קדימה, אחורה ועם אפשרות של פניות, ממש כמו כל רכב אחר. קלנועית היא רכב נוח מאד, והיא תמיד קטנה וקומפקטית, על מנת לאפשר לנוסעיה לנסוע גם בשבילים צרים, בסמטאות וכדומה. לקלנועית ישנה מגבלת מהירות, והא יכולה לנסוע במהירות שאינה עולה על 12 קמ”ש.

היתרונות של הקלנועית

לקלנועית ישנם יתרונות רבים מאד. קלנועית מעניקה נסיעה שקטה, רגועה ובטוחה. היא מתאימה לנסיעה בכבישים עירוניים כמו גם בשבילים המיועדים להולכי רגל או לאופניים. הקלנועית מאפשרת לאנשים בעלי מוגבלות, שאינם יכולים לצעוד למרחקים ארוכים, אפשרות להיות ניידים כאחד האדם. בנוסף, מכיוון שקלנועית היא רכב חשמלי, היא מאפשרת נסיעה נוחה, עם מנוע שקט, וניתן כמובן לטעון אותה כאשר הסוללה נגמרת. מכיוון שהיא אינה פועלת באמצעות דלק, קלנועית היא רכב ששומר על איכות הסביבה. אין פלא שכל מי שזקוק לפתרונות ניידות יעילים, בוחר לנסוע בקלנועית.

Green Extreme

כאמור, לקלנועית ישנם דגמים רבים בעלי אפשרויות מגוונות. חברת Green Extreme מסייעת לכל מי שזקוק לקלנועית למצוא את הדגם הטוב ביותר עבורו. השירות של Green Extreme מאפשר לכל מי שמעוניין לרכוש קלנועית, ליהנות מאפשרות של בחירת הדגם המומלץ ביותר בהתאמה אישית עבורו, מאיכות גבוהה במיוחד של כלי הרכב ושל הנסיעה בו, ומנוחות מרבית בכל מצב. אל השירות של Green Extreme ניתן לפנות בכל מקרה של בעיה או תקלה, שאלה או בדיקה. המומחים של Green Extreme ישמחו לסייע לכם בכל דבר שתצטרכו.

מעוניינים ברכישה של קלנועית איכותית? בואו ליהנות מהתאמה אישית ומדויקת של קלנועית לצרכים הפרטיים שלכם, רק בחברת Green Extreme!

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

סוללה60V20AH 12V12Ah*5pcs
זמן טעינה6-8 שעות
גודל140cm x 75cm x 75cm
כח מדורג800w
מהירות20 קמ”ש
טווח נסיעה60 ק”מ בטעינה מלאה
משקל107 ק“ג
כושר העמסה200 ק“ג
צמיגים3.0-10 אינץ’
שיטת בלימהבלמי תוף

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן