מותגים מובילים עם קידון – דגם AX-2+2

קולנועית

קולנועית היא רכב תפעולי הפועל באמצעות חשמל וניתן לטעינה בקלות על ידי שקע חשמלי. הקולנועית היא כלי רכב כל דבר וניתן לנסוע בו ביחידות או בשניים. בוא בעל רצפה, תקרה וארבע גלגלים. הקולנועית שימושית ביותר עבור בני הגיל השלישי במתקשים בהליכה ממושכת בגלל מגבלות פיזיות. הקולנועית מעניקה לאנשים אלו תחושת עצמאות ויכולת ניידות ללא תלות באחרים.  דבר זה חשוב בעיקר בעידן המודרני בו תוחלת החיים גדלה וישנם אנשים רבים בגיל הזה”ב שרוצים ליהנות מעצמאות אמתית למרות ההזדקנות הטבעית של מערכות הגוף השונות. לא רק אוכלוסיית הגיל השלישי נעזרת בשירותי קולנועית, גם אתרי תיירות שונים מציעים למטיילים באתר קולנועית כדי לסייר בשטח ללא צורך בהליכה ממושכת ומתישה בעיקר כשמדובר באתר בעל שטחים נרחבים.

חברת Green Extreme היא החברה הטובה ביותר בה תוכלו לרכוש קולנועית לכל מטרה . אנו מציעים מגוון רחב ביותר של דגמים לקולנועיות . כל דגם בעל ייחודיות ונותן מענה לצרכים המדויקת של הלקוח, כך למשל תוכלו לרכוש אצלנו קולנועית עם הגה, עם כידון ואף עם לחצני אצבע לבעלי מוגבלויות מוטוריות בידיים/ברגלים. אצלנו תמצאו את בעלי המקצוע המומחים בתחום רכבים תפעוליים שיסייעו לכם להתאים בעבורכם את הקולנועית הטובה ביותר בעבורכם. הקולנועיות שלנו הן בעלות פונקציות שונות כמו קולנועית מתקפלת שניתן להתנייד אתה ב מקומות שונים ולאחר מכן לקפלה ולהמשיך עמה באמצעי תחבורה אחרים כמו רכב או רכבת.

הקולנועית היא רכב קטן ושקט וניתן לנסוע בו בצדי הכביש , במקומות המיועדים לנסיעת רכבים תפעוליים. הקולנועית קלה לתפעול ולהטענה ואינה פולטת חומרים מזהמים שפוגעים באיכות הסביבה . לקולנועית לא רק יתרונות סביבתיים אלא בעיקר יתרונות ניידות, הקולנועית מחזירה לאנשים בעלי מוגבלויות את החופש ואת תחושת השחרור , היא מאפשרת להם לנסוע בקצב הדומה יותר להליכה למקומות שונים ברחבי העיר , למרפאה, לספריה או לחנות.

אנו ב Green Extreme נעניק לכם שרות מתקדם ואיכותי, כך שתוכלו לבחור את רכב החלומות שלכם וליהנות מנסיעה חלקה, שקטה וזולה בכבישים העירוניים , בנוחות ובעצמאות.

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן