דגם Ninebot

האח הגדול במשפחת הסגווי של גרין אקסטרים!

משטח רחב וגלגלים גדולים הופכים את ה-NINEBOT  לסגווי הכי רציני בקטגוריה: יציב, מהיר (עד 20 קמ”ש) ובעל ידית אחיזה חזקה במיוחד – ממש אח גדול!

עיצוב מודרני בקווים זורמים ידאג לכך שתקבלו הרבה תשומת לב בדרך מכאן לשם וזמן טעינה של עד 4 שעות ידאג שגם תוכלו לחזור בזמן. גם אלו שהכי פוחדים, עלו על ה-NINEBOT ונהנו מנסיעה חלקה ובלימת זעזועים נהדרת!

מחפשים כלי תחבורה גם מרשים, גם חזק וגם יעיל מאוד? קבלו את Ninebot הדגם המוביל ביותר בקטגוריית סגווי-רכינוע. אלוף בין אלופים.

גרים, עובדים או לומדים באזור עירוני באזור עירוני וצפוף? עידן האופניים הישנות פס מהעולם, ועתה הגיע הזמן לדלג גם מעל עידן האופניים החשמליים לעבר עידן הסגווי המתקדם. כלי התחבורה Ninebot שייך לקבוצת “רכב חשמלי” חבריו לקטגוריה הינם רכב תפעולי ודגם קלאב קאר העונים על צרכים אחרים, אך גם הם שייכים לקבוצת רכב חשמלי מהסוג שאינו מצריך רישיון כלל.

יעילות? Ninebot היא מילה נרדפת ליעילות!

דגם ה- Ninebot מגיע למהירות של עד 20 קמ”ש וניתן לטעון אותו בטעינה מלאה בתוך 4 שעות בלבד! זהו ללא ספק נתון מדהים כאשר מדובר בסגווי או רכב חשמלי. יכולת טעינה מהירה חשובה מאוד כאשר אנחנו נוסעים לעבודה או ללימודים ואנו חייבים להטעין את הרכב במהירות על מנת שנוכל להמשיך לעשות בו שימוש חוזר בתוך זמן קצר.

יציבות ללא פחד!

חשש מנפילה, מעידה או התהפכות היא אחד הדברים שאנשים חוששים משימוש בסוגי רכב חשמלי אפילו כאשר מדובר ברכב קלאב קאר או רכב תפעולי ובוודאי כאשר מדובר על רכב דו גלגלי הנראה צר ולא יציב. כאן נכנסת לידי ביטוי החדשנות של Ninebot. Ninebot הינו כלי רכב יציב במיוחד, בעל מערכת שליטת נהיגה קלה ופשוטה, המאפשר נסיעה חלקה ללא תלתולים, קפיצות או הטיות חדות.

מי צריך סגווי ?

אחד הנושאים הקשים ביותר במגורים באזור גוש דן, הוא העומס העצום שיש על מקומות חניה וכן הפקפקים הבלתי נגמרים. יחד עם זאת, פתרון התחבורה הציבורית לא נותן בדרך כלל את הפתרון הראוי, שכן, תחנות הרכבת וגם תחנות האוטובוס אינן פרוסות בצורה מספקת ובכדי להשתמש בהם יש צורך לגמוע מרחקים רבים, רבים מידי על מנת להגיע לנקודת היעד, בין אם זה בלימודים או בעבודה. אך הבעיה הקשה ביותר היא לא הפינוק אלא החום הכבד והלחות המאופיינת למקום מאוד, וגורם לנו להגיע מיוזעים ובעלי ריח לא חביב למשרד או ללימודים.

לכן, בשנים האחרונות תפס תאוצה הגל של אופניים חשמליות אם כי להם חסרון אחד משמעותי והוא הגודל הרב. לא ניתן להיכנס עם אופניים חשמליות להרבה מאוד מקומות, להיכנס איתם לכיתה או למשרד או למעלית בבניין. לכן הסגווי הינו רכב חשמלי, נוח מאוד פשוט לתפעול ובטוח.

 

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

מהירות מקסימלית20 קמ”ש
זמן טעינה3-4 שעות
סוללה55V 450WH
זווית טיפוס15 מעלות
טווח20 ק”מ
מנוע1350W * 2
משקל25 ק”ג / משקל העמסה 150 ק”ג
גודל1400 *590*390 מ”מ

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן