רכב תפעולי דגם AX-2+2

התקשר עכשיו להצעת מחיר 1700-70-73-75
או השאר פרטים למטה!

שם מלא *

טלפון

הערות נוספות

קטגוריה:

הרכב בעל אלף הפנים

רכב תפעולי הינו רכב חשמלי המאפשר שימושים שונים ורחבים. ניתן למצוא ברכב התפעולי את הפתרון למצבים רבים הן לשימוש הפרטי בבית והן לשימוש בסביבת העבודה.

הרכב התפעולי הוא למעשה לקיחת הטכנולוגיה של רכב פשוט לתפעול אשר מונע באמצעות חשמל והפיכתו לפתרון אופטימלי למצבים שונים.

רכב תפעולי הינו כלי רכב היכול לשמש אנשים נכים ומבוגרים המתקשים בהליכה. באמצעות הרכב התפעולי, אשר יותאם לצרכיהם הם יוכלו בקלות רבה להגיע ממקום למקום. דבר אשר נבצר מהם עד כה ללא הרכב הזה.

בנוסף, כלי הרכב התפעולים נפוצים במיוחד בקרב מפעלים וסביבות עבודה שונות. ניתן לחסוך זמן רב על ידי שימוש ברכב שכזה בתוך מתחם העבודה. מפעלים או חנויות גדולים אשר מבזבזים זמן רב על הגעה מקצה אחד לשני בעקבות גודלו של המקום נעזרים ברכב תפעולי הנמצא במתחם העסק ומאפשר לעובדים הרלוונטיים להגיע במהירות למקום היעד ובכך חסוך זמן רב וכסף.

גם בקמפוסים גדולים שבהם צריך להגיע ממקום למקום. כגון, אוניברסיטאות, בתי חולים, קניונים ועוד מוסדות רבים הצריכים להעביר את הלקוחות שלהם או העובדים שלהם מרחקים לא קצרים.

הרכב תפעולי הינו רכב המצריך הטענה אחת לפרקים ולכן איננו מתאים לנסיעות ארוכות. הצורך שלו מתבטא בעיקר בנחיצותו כפי שפירטנו במקומות עבודה או אנשים המתקשים בהליכה.

תחום נוסף שבו הרכב התפעולי צובר תאוצה הוא תחום התיירות. מקומות רבים מציעים שאטלים או דרכי הגעה בין המוקדים באתר התיירותי או אפילו סיור מודרך ברכב. הרכבים שבהם משתמשים לצרכים אלו הינם הרכבים התפעוליים.

חברת גרין אקסטרים מתמחה בתחום הרכבים התפעוליים, תוכלו למצוא אצלינו מבחר גדול ביותר של רחבים תפעוליים מסוגים שונים. גם אם מדובר ברכב תפעולי לאדם אחד או ברכב למספר נוסעים.

נשמח לעזור ולייעץ לכן על מנת להתאים את סוג הרכב התפעולי העונה באופן מדויק על הצורך שלכם. אתם מוזמנים ליצור עמנו בגרין אקסטרים קשר, ואחד מנציגנו ישמע את מבוקשכם ואת הגדרות הצרכים שלכם ויחד אתכם נמצא את הרכב התפעולי הנכון והיעיל עבורכם.

 

 


לחצו כאן לחיוג מהיר 1700-70-73-75