המותג המושלם AX-2+2

לנסוע בעזרת החשמל

אנשים רבים מבינים כי אין להם אפשרות להסתדר בלי רכב אבל מנסים למצוא תחליף לתחזוקה הגבוהה שלו. רכב חשמלי יכול לספק מענה לרבים מהם.

שימוש בגלגלים ומנוע הפך כבר לרגליים השניות שלנו. קשה לנו לדמיין את החיים שלנו מבלי היכולת הזאת להגיע למקומות רחוקים במהירות או לסחוב ציוד אשר כבד לנו לסחוב בידיים. יחד עם זאת רבים מבינים שהמחיר שהם משלמים על אחזקת רכב, הן המחיר הכלכלי והן המחיר שהסביבה משלמת הם מחירים גבוהים. אם כן, כדאי לכם להכיר את הרכב החשמלי. אחרי ההיכרות הזאת ייתכן וכבר לא תצטרכו להתלבט.

מהו הרכב החשמלי

הרכב החשמלי, כשמו כן הוא. רכב אשר מונע באמצעות החשמל ולא באמצעות בנזין או סולר. רכב שכזה איננו מיועד לנסיעות ארוכות או מהירות. הוא אידיאלי למרחקים קצרים ויכול להסיע עד ארבעה נוסעים, בהתאם לדגם הרכב. את הרכב החשמלי יש להטעין כל מספר קילומטרים על מנת שנוכל להשתמש בו שוב.

הרכב החשמלי מיועד בעיקר בשביל בתי עסק וחברות שונות אשר צריכות להחזיק ברשותן רכב על מנת להעביר דברים וציוד ממקום למקום או כדי לאפשר לעובדים להגיע לכל המוקדים בחברה במהירות גבוהה יותר. רכב חשמלי מאפשר את כל זה מבלי הצורך להיכנס לעלות הגבוהה של רכישת רכב רגיל ותחזוקה שלו. קניית רכב חשמלי היא בחירה כלכלית נבונה יותר וידידותית יותר לסביבה.

גרין אקסטרים תתאים לכם את הרכב החשמלי בשבילכם

אנחנו בגרין אקסטרים נשמח להתאים לך את הרכב החשמלי אשר יענה על הצרכים שלך ושל העסק שלך בצורה האידיאלית ביותר. בין אם מדובר בצורך ברכב אשר ייסע בשטח סגור בתוך מבנה או אם יש צורך ברכב שיסע בתנאי שטח. לכל אחד מהצרכים השונים יש לנו דגם אשר יכול להתאים. אנחנו משווקים מבחר רב של רכבים חשמליים באיכות בלתי מתפשרת ובמחירים אטרקטיביים.

צרו אתנו קשר

צרו קשר עם אחד מנציגנו ונוכל יחד למנף ולקדם את בית העסק או את איכות החיים שלך מעלה עד כמה שניתן.

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן