רכב חשמלי דגם RY-CD 6 מקומות

טיולים בעיר בירושלים

העיר ירושלים, מספקת מגגון רחב של אטרקציות מסוגים שונים. החל מאתרי מורשת, ועד גן החיות, הגן הבוטני, ופארקי ענק הפזורים ברחבי העיר ירושלים. קשה להכיל את כל ירושלים ביום אחד, אך ננסה לבנות יום טיול מגוון ומעניין:

זריחה מעל גשר המיתרים:

מומלץ להתחיל את היום, בצפייה בזריחה מעל גשר המיתרים.

טיול בוקר בגן סאקר ובגן הוורדים:

אין כמו להתחיל את הבוקר, בטיול נחמד בגן סאקר ובגן הוורדים. בגן הוורדים, אפשר לאכול בחיק הטבע, ליד בריכת הדגים, ולראות את מי מפל המים יורדים. לאחר מכן, אפשר לסייר בגן סאקר. היתרון ב2 הגינות הללו, הוא שניתן לסייר בין שבילי הגן באמצעות קלנועית, או בעזרת רכב חשמלי אישי וקטן בצורת אופנוע.

המשך סיור בגן הבוטני:

מגן סאקר, כדאי להעביר את המשך הבוקר בגן הבוטני. אפשר לשכור רכב קלאב קאר אישי, ולנסוע איתו בין שבילי הגן. בגן הבוטני יש בריכה עם ברבורים, מפל מים, ושפע פינות חמד, עם צמחייה מגוונת ומעניינת. אפשר לשלב נסיעה ברכבת הפנימית של הגן הבוטני במהלך הטיול.

טיול לגן החיות התנכ”י:

מהגן הבוטני, נמשיך אל גן החיות התנכ”י. בגן החיות, תוכלו לסייר בין הכלובים והביתנים האישיים. אפשר להיעזר ברכב חשמלי קטן ואישי. אין סוף לשפע החוויות שיש בגן החיות. אפשר לשלב נסיעה מעגלית ברכבת במהלך הסיור. אפשר לקנות מזכרות, וגלידות ושתייה בחנות הנמצאת בכניסה לגן החיות.

נסיעה ברכבת למזרח ירושלים:

מגן החיות התנכ”י, מומלץ להגיע בתחבורה ציבורית אל הר הרצל, ומשם לנסוע ברכבת אל מזרח ירושלים והעיר העתיקה. המשך היום עד סופו, יהיה במזרח ירושלים.

סיור בעיר העתיקה:

את הסיור בעיר העתיקה, אפשר לעשות ברגל, או לנסוע בתוך העיר העתיקה ברכב תפעולי קטן ואישי. בסיור אפשר לסייר בשוק ברובע המוסלמי, לסייר בין השבילים ברובע היהודי, ולעצור לארוחה במסעדה.

לקראת תפילת מנחה, כדאי להיכנס לסיור בבית כנסת החורבה המתחדש, לראות את ציורי הקיר, ולשמוע על העבר של הבית כנסת. לקראת ערב, כדאי לרדת לכותל המערבי. יפה מאוד לראות את השמש שוקעת מעל הר הזיתים, והרי מזרח ירושלים.

 

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן