וורטקס

טיולים בדרום

דרום הארץ, הינו אזור נהדר לטיול ברכב חשמלי. יש אזורים עם נוף בראשיתי מרהיב, ומתאימים ביותר לטיולים. מומלץ להתחיל את הטיול מוקדם בבוקר. אפשר לעשות יום טיול מעניין, מירושלים עד אילת, לאורך כביש הערבה. כדאי להתחיל את הטיול באכילת ארוחת בוקר, באחת מהמסעדות הנמצאות ברובע היהודי בירושלים, וזאת לאחר צפייה על הזריחה בהרים של מזרח ירושלים.

במהלך הדרך, נסע לאילת דרך כביש הערבה:

בדרך, יש מספר תחנות מעניינות הפזורות בכביש הערבה:

נסיעה לאורך חוף ים המלח באזור מלונות ים המלח ברכב תפעולי:

כדאי בדרך, לעצור להתרעננות באזור המלונות. אפשר להחנות את הרכב, ולהתנייד באזור המלונות בתוך רכב תפעולי. אפשר בפסק זמן הזה לאכול במסעדה, לרחוץ בים המלח, ולבלות באחד ממכוני הכושר והספא שבבתי המלון.

חוויה בקיבוץ יטבתה:

תחנה מרעננת וטעימה בדרך, היא עצירה בקיבוץ יטבתה. מה תוכלו לעשות בקיבוץ יטבתה? תוכלי לנוע בכבישי הקיבוץ, עם הרכב החשמלי אותו שכרתם, ולעבור בין האטרקציות השונות: ביקור ברפת, ביקור במחלבה של יטבתה.  עם הרכב הפרטי שלכם, תוכלו לסייר בספארי של הקיבוץ, ולראות חיות בר שונות. חלק הטיול חייב להיות בנסיעה, וחלק אחר הוא בהליכה רגלית בין כלובי החיות.

פארק תמנע:

כאשר אנו קרובים כבר לאילת, תוכלו לנסוע ברחבי פארק תמנע, בתוך רכב קלאב קאר איכותי. יחד עם הרכב, תעברו בין האזורים השונים של הפארק: נסיעה אל עמוד הפיטריה, שייט בסירת פדלים, ועוד. מומלץ לעשות פסק זמן של מנוחה באזור האגם.

כביש הערבה, והעצירות בדרך, הן רק החימום לקראת שפע האטרקציות שמספקת העיר אילת:

ביקור במצפה התת ימי באילת:

אי אפשר שלא לבלות חופשה באילת, ולא לראות את פלאי הים האדום במצפה התת ימי באילת.

שופינג במלונות אילת:

מומלץ לנצל את המחירים הנמוכים של המוצרים באילת, ולערוך קניות בשדרת המלונות. אפשר להתנייד בשדרה באמצעות קלנועית. במהלך הטיול, תוכלו לסעוד במסעדות, לקנות בגדים, תכשיטים ואביזרי אופנה, ולבקר בריף הדולפינים. לאורך הטיול בשדרה, תוכלו לראות את הים האדום, את האוניות השטות בים, ואת הרי אילת.

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן