מותג מנצח – sperit 2000

רכב לכל גיל!

הזמן עבר אך מרחקי ההליכה לא השתנו. הקושי לשמור על שגרת חיים פעילה לצד הצורך לנוע בחופשיות הובילו למציאת הפתרון המתבקש – הקולנועית.

חברת Greenextreme היא מהחברות המובילות בתחום הרכבים החשמליים בארץ. החברה מייבאת ומשווקת מגוון רחב של קולנועיות בדגמים שונים אשר מותאמים לצרכים ולמגבלות השונות. החברה מתמחה במתן פתרונות לפי דרישת הלקוח. המלאי הגדול שיש לחברה מאפשר לתת מענה מקיף ומדויק לכל המגבלות הקיימות.

למה להתאמץ שאפשר לנסוע!

הקולנועית הוא כלי רכב שמונע בעזרת חשמל וניתן להטענה בצורה פשוטה. הקולנועית מגיעה למהירות של עד 12 קמ”ש, מיועדת למאותגרי הליכה ומאפשרת נסיעה של עד שני אנשים. הקולנועית נותנת לבעלי מוגבלויות יכולת לשמור על אורח חיים פעיל. קיימים מספר רב של דגמים אשר מותאמים למגבלות השונות. הקולנועית ידועה ביכולות ניצול האנרגיה שלה, בבטיחות ונוחות הנסיעה שלה.

מטרת הקולנועית היא לאפשר ניידות ואורח חיים פעיל לסובלים מנכויות שונות או למתקשים בהליכה. הקולנועית משמשת כרכב לכל דבר, בעלת ריצפה ותקרה עם אפשרויות אחסון שונות. הקולנועית יעילה מאוד, לסידורים, לקניות, לטיול קצר ברחוב ועוד.

בחברת Greenextreme ניתן למצוא פתרונות שינוע רבים למגוון מוגבלויות. כל הקולנועיות שנמכרות בחברה מעניקות יכולות הנעה גבוהות המאפשרות נסיעה רציפה לאורך זמן בשיפועים משתנים. ללקוחותינו אנו נותנים את האפשרות למציאת פתרון השינוע המושלם לדרישותיהם על ידי יצירת רכב על פי דרישה. אנו Greenextreme מבטיחים לכם חווית ניידות בטוחה, נוחה וללא פשרות.

החברה מעסיקה אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום כך שהם יודעים להתאים את הכלי המתאים ביותר לצורך שלכם. אנו מתחייבים לתת לכם שירות מקצועי ואיכותי ובכך להעניק לכם את אפשרות הניוד הטובה ביותר שתיתן את המענה המקסימאלי בשבילכם.  החברה מפעילה מחלקת שירות לקוחות הזמינה לכל פניה או תקלה, במידת הצורך ניתן לקבל שירות טכני מלא מנציגי החברה.

אנו מזמינים אתכם לבוא ולראות מקרוב את מבחר הקולנועיות הגדול שאנו משווקים. הקולנועיות מיוצרות על ידי החברות הטובות והמתקדמות בעולם. אנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם לבחור את הדגם הטוב ביותר עבורכם.


 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן