מותג איכותי – sperit 2000

קל יותר עם הקלנועית – רכב חשמלי מושלם

הקלנועית הינה כלי רכב המשפר ומשנה את איכות החיים של אנשים מבוגרים המתקשים בהליכה או אנשים בעלי מוגבלויות פיזיות מסוימות.

העולם שלנו הולך ומתקדם, בכל שנה מתגלות טכנולוגיות והמצאות שונות המביאות קידמה ושינוי לחיינו. מבוגרים וקשישים רבים יגדירו את המצאת הקלנועית כאחת ההמצאות אשר שינו את חייהם.

מה מיוחד כל כך בקלנועית?

הקלנועית הינה רכב חשמלי המיועד לאדם אחד או שניים, בהתאם לסוג ועיצוב הקלנועית. תפעול הקלנועית הוא פשוט מאד ואפשרי גם מבלי להיות בעלי חוש טכני מפותח או בעלי קורדינציה אין גם צורך ביכולות פיזיות מיוחדות. הקלנועית היא למעשה תחליף הולם להליכה למרחקים ארוכים. לא מדובר  בתחליף או בפתרון לנסיעות ארוכות ברחבי הארץ למקומות שונים, זהו איננו הייעוד של הקלנועית. הקלנועית מיועדת לעזור לאנשים מבוגרים אשר כבר מתקשים בהליכה להגיע בקלות רבה יותר ממקום למקום. היא עובדת באמצעות מנוע חשמלי ויכולה לשמש לנסיעה לפרקי זמן קצובים ומספר מסוים של קילומטרים בין כל הטענה של מנוע הרכב.

קניית קלנועית בגרין אקסטרים

חברת גרין אקסטרים משווקת את מיטב רכבי הקלנועית הקיימים בשוק. המיועדים לנוסע אחד או שניים, בעיצובים שונים ומגוונים.

אם אתם או הקרובים לכם, הגעתם לשלב שבו אתם זקוקים לסיוע על מנת להגיע ממקום למקום. אם הליכה למכולת היא כבר מאמץ גדול מידי, עד כדי כך שאתם לפעמים בוחרים להישאר בבית במקום ללכת למכולת לקנות לעצמכם חלב לקפה או לקנות כיכר לחם שאותו אתם צריכים.

אם הליכה לקופת החולים או קפיצה לביקור אצל החברים בשכונה הופכת להיות משימה הדורשת אנרגיה רבה מידי, כנראה שהגיע הזמן לשקול את קניית הקלנועית  הקלנועית תאפשר לכם גמישות רבה יותר בחיים על ידי כך שהיא נותנת את האפשרות להגיע לבד ממקום למקום מבלי שהיא גוזלת אנרגיה שאין לנו בנמצא.

נציגנו בגרין אקסטרים ישמחו לתת לכם את הייעוץ המתאים עבורכם לבחירת הקלנועית הנכונה עבורכם. הרשו לנו לעזור לכם שפר את איכות חייכם ולאפשר לכם את העצמאות שבהתניידות בכוחות עצמכם יחד עם הקלנועית.

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן