מותגים חדשים

קלנועית – טיולים בצפון  – מילות מפתח: רכב תפעולי, רכב חשמלי, קולנועית, קלאב קאר

בצפון ישנן אופציות רבות לטיולים אבל אין כמו טיולים המשלבים נסיעה קלנועית. הקולנועית או הקלאב קאר מאפשרים לכם לסייר במקום בצורה מקיפה הרבה יותר וכמעט ללא מאמץ. תארו לעצמכם צעידה עם הילדים ואפילו לבד ביום חמסין לוהט של אמצע אוגוסט… עד שתגיעו לבריכה או אפילו לחלוק נחל קטן תהיו סחוטים מזיעה … קלנועית  מאפשרת לכם ולבני המשפחה ליהנות מאותם מרחבים , לחקור את הטבע אך מבלי לסבול מהחום הלוהט של חודשי הקיץ החמים.

אחד מאתרי הטיולים שמתאימים ביותר לבילוי יחד עם קלאב קאר קטן או גדול, תלוי כמובן במספר המטיילים, הוא עמק המעיינות, שאמנם ממוקם לא בדיוק צפונה אבל ממש מתקרב…

בעמק המעיינות תוכלו לשכור בעמדת התשלום קלנועית בגודל המתאים למספר המשתתפים בטיול ולנסוע בעזרתו בין שלושת התחנות המרכזיות של הטיול. בעמק המעיינות הנמצא באזור היער בית שאן זורמים שלושה נחלים: נחל קיבוצים, עין מודע ועין שוקק. ניתן להיכנס לכל אחד מהמעיינות וליהנות ממים קרירים ונעימים למגע אשר שומרים על טמפרטורה נעימה במשך רוב ימות השנה. ניתן לשחות בבריכת הנחל ואף ללכת לאורך הנחל בתוך מימיו הנעימים. במהלך ההליכה אף תיתקלו במעין מגלשות שיגלשו אתכם מחלק אחד של הנחל לחלקו השני.

לאחר שתסיימו לטייל בנחל קיבוצים, תוכלו להמשיך לתחנה הבאה, בעזרת קלנועית , קולנועית או קלאב קאר. רשות הטבע והגנים סגרה את המעבר מנחל הקיבוצים לעין מודע לרכבים פרטיים לכן, שתי הברירות שנותרו לכם הן ללכת ברגל את הדרך הארוכה ולשמוע את תלונות הילדים היגעים שכבר רוצים רק לקפוץ למים ולהשתכשך בם בהנאה.

קלנועית היא רכב שקט שאינו מפריע לחי ולטבע הנמצא במקום להתגלות, זו אחת הסיבה שרשת הטבע והגנים סגרה את הכניסה לרכבים רגילים. הנסיעה בקלנועית שקטה ומאפשרת לנוסעים לשמוע את קולות הטבע היפים , את רעשי בעלי החיים, אוושת הרוח הנעימה ורשרוש הפרחים הססגוניים. חוויה כזו תיכרת עמוק בזיכרונכם ותגרום לכם לרצות להגיע שוב ושוב לעמק המעיינות אבל רק עם קלנועית.

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן