ספיריט 2000

טיולים בירושלים

כיצד נוכל לשדרג  את העיר ירושלים ולקדם אותה מבחינה תיירותית? להלן הצעה לשילוב רכבים חשמליים בעיר התיירותית מספר אחת בישראל.

ירושלים עשירה באתרים תיירותיים המשלבים בתוכם חדש וישן, קודש וחול. יש בה אתרים היסטוריים, מוזיאונים, פסטיבלים, פולקלור ושמורות טבע. ועדיין, רבים נמנעים להכנס לעיר בשל הצפיפות והקושי בהתמצאות והניידות בעיר.

רכבים חשמליים כפתרון נוח לניידות:

בשנים האחרונות התפתח סוג תיירותי חדש ברחבי ירושלים באמצעות כלים חשמליים כגון סגווי ואופניים חשמליות, אטרקציות אלו מתאימות יותר לקבוצות של צעירים הבאים בקבוצה או מצטרפים כיחידים. אנשים בעלי משפחות עם ילדים ואנשים בגיל השלישי ישמחו לטיל כך בעזרת רכבים חשמליים כגון קלנועית, רכב-תפעולי וקלאב-קאר.

הצורך בשימוש ברכבים חשמליים שיקלו על התיירים הרבים הפוקדים את ירושלים עולה על-מנת לאפשר לתיירים להכיר את העיר על כל גווניה בנוחות ובבטיחות.  שימוש ברכב חשמלי מאפשר לתייר להגיע לכל מקום בקלות ונחשב לאטרקצייה תיירותית בפני עצמה. שימוש ברכבים כאלה מקובל באתרי תיירות נבחרים בעולם, כגון גני חיות, פארקים ועוד.

הרכבים החשמליים הינם קטנים ושקטים, אמינים ובטיחותיים. ביכולתם לנוע גם באתרי טבע וגם בקניונים, מהירותם נמוכה ותפעולם פשוט. כמו כן הם מתאימים מאוד למקומות צרים בשל גודלם הקטן, לכן עם הערכות מתאימה, ניתן לשלב רכבים אלו בשלל אטרקציות בירושלים: בעיר העתיקה, במוזיאונים, בגן החיות התנ”כי, בשוק מחנה יהודה, בפארקים ועוד.

הקלנועית למשל, מיועדת לניידות במרחקים קצרים בתוך העיר, בשבילים צרים וקניונים, יש בה מקום לנוסע אחד עד ארבעה, מהירות הנסיעה בה היא עד 12 קמ”ש ואין צורך ברישיון נהיגה לנהג.

רכב תפעולי/קלאב קאר מיועד ל5 עד 10 נוסעים, מגיע למהירות של עד 45 קמ”ש ומתאים לטיולים בטבע ולטיולים ברחבי העיר.

אין ספק ששימוש בכלי רכב חשמליים יכול להפוך את חווית הביקור בעיר ירושלים לחוויה מדהימה גם לאנשים מבוגרים ולבעלי משפחות המתקשים להתנייד באתרים השונים. השילוב הקסום של החדש והישן בירושלים מזמין שדרוג גם בהרגלי התיירות בעיר. כך נוכל להתקדם קדימה במנהרת הזמן ולהזמין אל העיר קהלים נוספים לטיול חוויתי בירושלים.

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן