סטאר

רכב תפעולי

רכב תפעולי הוא רכב חשמלי המופעל באמצעות חשמל. הוא בעל סוללה נטענת בחשמל  והנסיעה בו נחשבת לשקטה במיוחד. רכב תפעולי הוא כלי תחבורה שימושי למגוון מטרות ולאנשים שונים. עובדים במוסדות שונים כמו בתי חולים, מלונות ואתרי תיירות בעלי שטחים נרחבים משתמשים ברכב תפעולי לביצוע עבודתם. הרכב התפעולי מסייע להם לנסוע ממקום למקום בתוך השטח מבלי ללכת הליכה ארוכה בשטח האתר. רכב תפעולי משמש אנשים עם מוגבלויות פיזיות שמתקשים בהליכה ממושכת ממקום למקום. הרכב התפעולי מחזיר לאותם אנשים את תחושת העצמאות והניידות שכה חסרה להם בעקבות המוגבלות . גם אנשים מבוגרים מאוכלוסיית הגיל השלישי נהנים מרכב תפעולי. אנשים אלו רוצים לנהל אורח חיים פעיל ואקטיבי אך מוגבלויות הגיל השונות , מונעות בעדם חלק מהפעילות בה היו מורגלים בצעירותם. בדיוק כדי להקל עליהם לנהל אורח חיים פעיל  משווקת חברת Green extreme רכבים תפעוליים במגוון דגמים חדישים.

הרכבים התפעוליים שלנו מגיעים בדגמים שונים, לדוגמא, רכב תפעולי עם כידון לנהיגה או עם הגה, רכב תפעולי עם גג וללא גג, ישנם רכבים תפעוליים עם חלונות אטומים שנראים דומים לכלי רכב רגילים. ישנם רכבים תפעוליים שמותאמים לשני נוסעים ורכבים תפעוליים לארבע נוסעים. אם אתם עובדים בעבודה בה אתם צריכים לשאת משאות כבדים תוכלו להיעזר ברכב תפעולי בעל ארגז משא חזק ואיכותי שיסייע לכם בסחיבת משאות .  אצלנו תמצאו רכב תפעולי מותאם לעבודת שטח בעל אביזרים נלווים שיקלו עליכם את הנסיעה ואת העבודה ברכב.

חברת Green extreme היא מהידועות בתחום שיווק ומכירה של רכבים תפעוליים מסוגים שונים. אנו מחזיקים מגוון עצום של רכבים תפעוליים בעלי פונקציות שונות. אנו מומחים בהתאמת רכב תפעולי על פי הצרכים הספציפיים של הלקוח. אצלנו תוכלו לחוש בטוחים ותדעו שהרכב שלכם בידיים הטובות ביותר וגם לאחר שתרכשו אותו תיהנו מאחריות מלאה ומ”אבא ואמא” לרכב שלכם. הדגמים שלנו משלבים עיצוב חדשני פורץ דרך  עם איכות , בטיחות מלאה ועמידה בתקנים הישראליים והאירופאיים בתחום בטיחות רכב. אנו מעניקים אביזרים נלווים לרכב התפעולי שיהפכו את חווית הנהיגה למפנקת יותר מאי פעם.

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

מושבים6
סוללות אמריקאיותסוללות ליתיום - 72v 100ah
מצברליתיום
מנוע AC72v 5000kw
קונטרולר איטלקי500 אמפר SME
צמיגים 22*10צמיגי שטח עם חישוק מגנזיום
מידות ארגז3*1.4 מ”ר
כושר העמסה800 ק”ג, כושר גרירה 500 ק”ג

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן