4 מושבים – chok s

משווקים רכבי איכות!

אם הניידות בשטח המפעל שלכם מבזבזת לכם זמן רב, אם מחיר אחזקת הרכב שלך גבוהה ולא תואמת את רמת השימוש שלך, קלאב קאר יעשה את העבודה בשבילכם!

חברת Greenextreme הינה אחת מהחברות המובילות והמתקדמות בארץ בתחום הרכבים החשמליים. החברה עוסקת בייבוא ושיווק של מגוון דגמי רכב איכותיים בעלי מנוע חזק ומתקדם. לחברה ניסיון רב בהתאמת פתרונות תחבורה הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי.

קלאב קאר מכניס אתכם למועדון!

רכב הקלאב קאר הינו כלי רכב חשמלי. בניגוד לכלי רכב רבים המתודלקים על ידי דלק,  הקלאב קאר נטען בקלות בעזרת חשמל והינו ידידותי לסביבה. בנסיעה בו ניתן להגיע למהירות של עד 50 קמ”ש. הרכב מיועד לנסיעות קצרות ובשל עיצובו המוקפד ניתן לנסוע איתו גם במקומות צרים. תחזוקת הרכב מתבצעת בקלות ובחסכוניות, כל זאת מצטרפים לעובדה שהינו שקט ויעיל והרי לכם הפתרון המושלם למגוון בעיות תחבורה.

השימוש הנפוץ ביותר ברכב הקלאב קאר הוא במקומות עבודה הפרושים על פני שטחים נרחבים כדוגמת מפעלים או בתי חולים. הרכב עוזר לנייד בקלות וביעילות ציוד ואנשי צוות ממקום למקום. כיום התרחב השימוש בקלאב קאר גם למגזר הפרטי. אנשים צעירים ומבוגרים בוחרים להשקיע ברכב הקלאב קאר במקום ברכב רגיל. על ידי כך הם מצמצמים משמעותית את הוצאתם על תחזוקת רכב במקביל ליכולתם להישאר פעילים וניידים ולערוך את סידורי היום יום בצורה נוחה ובטוחה.

לא לשווא מעדיפים אנשים רבים את השימוש בקלאב קאר על פני שימוש ברכב רגיל. לרכב יתרונות ושימושים רבים המאפשרים לקונה להמשיך ולהתנייד בקלות ללא מאמץ. הרכב מותאם לנשיאת משקל רב המקל בעריכת קניות או בהעברת ציוד. בעזרת רכב הקלאב קאר ייהנה הנהג מעצמאות וניידות ללא כל תלות. בנוסף לחיסכון משמעותי בעלויות האחזקה.

לחברת Greenextreme שורה של אנשי צוות מקצועיים ומנוסים. אנשי הצוות רכשו ניסיון רחב בתחום ומיומנים בהתאמה מדויקת של כלי הרכב אל ייעודו בהתאם לדרישת הלקוח. החברה מאמינה במתן שירות איכותי ואדיב, ומעניקה ייעוץ מקצועי במהלך תהליך הרכישה והכל תוך שמירה על מחירים אטרקטיביים.

רוצים לפגוש את הרכב האידיאלי עבורכם? צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות.

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן