דגם X1 איכותי

התקשר עכשיו להצעת מחיר 1700-70-73-75
או השאר פרטים למטה!

שם מלא *

טלפון

איזור בארץ *

הערות נוספות

קטגוריה:
סוללה
הסוללה 60V 36AH
הרכב תפעולי
הבולמים בלם דיסק קדמי בנוסף לאחורי
בסיס 1515 מ“מ
הגודל 1495x900x2133 מ“מ
דיפרנציאל V
הילוכים גיר רציף
הנעה אחורית
הטווח נסיעה 50-60 ק“מ
המהירות מקסימלית 35-45 קמ“ש
מושבים בעל 2 מושבים
המטען 65V-5A
המנוע 60V 1000W מנוע חשמלי DC
משקל 230 ק“ג
צמיג 120\70-11

רכב חשמלי – המהפכה השקטה של עולם התחבורה

שימוש ברכב חשמלי הוא חלק ממהפכה שקטה המתרחשת בענף התחבורה בשנים האחרונות. עקב צפיפות האוכלוסין בערים, ותשתית תחבורה ציבורית שאינה נוחה לאזרחים רבים הופיעו פתרונות ניידות אלטרנטיביים כמו הרכב החשמלי. שימוש ברכב חשמלי מעניק נוחות, עצמאות וחיסכון חשוב בעלויות אחזקה ושימוש ומעבר לכך טומן בחובו גם ערך מוסף של שמירה על איכות הסביבה ופתרון ניידות גם לבעלי מוגבלויות.

מה הוא רכב חשמלי?

רכב חשמלי הוא ההגדרה המקצועית לכל כלי הרכב הממונעים באמצעות מערכת הפעלה חכמה חשמלית. כלי רכב חשמלי לרוב יגיע בעיצובים שונים ומגוונים ויהיה בעל פונקציות תפעוליות שונות. ניתן להתאים את העיצובים השונים של רכב חשמלי לצרכי הלקוח ולמצוא כלי רכב חשמלי ייעודי לדרישותיו. רכב חשמלי יכול להיות דו מושבי או בעל ארבעה מושבים, ניתן למצוא כלי רכב חשמלי בעל שלוש גלגלים ומושב אחד ואף רכב חשמלי סגור עם דלתות וחלונות. ישנו מגוון רחב של עיצובים לבחירתכם של מגוון יצרנים ודגמים שונים.

פתרון ניידות לבעלי מוגבלויות

רכב חשמלי הוא הפתרון האידאלי ביותר לבעלי מוגבלויות ונכים שאין באפשרותם לנהוג על כלי רכב רגיל. נכים ובעלי מוגבלויות שעצמאותם נלקחת מהם בשל המגבלות הפיזיות שלהם יכולים ליהנות מעצמאות ונוחות בשימוש של כלי רכב חשמלי. כמו כן אזרחים המעוניינים לשדרג את נוחיות התתניידות שלהם, שאין להם צורך לצאת מהעיר לנסיעות ארוכות או שמעוניינים לקחת חלק במהפכת האנרגיה הירוקה יכולים למצוא פתרון ניידות נוח ומתאים של כלי רכב חשמלי.

מהפכת התחבורה הגדולה כבר החלה – אל תישארו בחוץ!

חיסכון בעלויות

חיסכון בעלויות הוא בין הפקטורים החשובים ביותר לבחירה בשימוש של כלי רכב חשמלי. מאחר והשימוש בכלי רכב חשמלי אינו דורש שימוש בדלק, חומרים כימיים, טיפולי מוסך, ביטוחים במחירים גבוהים העלויות השוטפות של שימוש ברכב חשמלי הן נמוכות לאין שיעור. שימוש בכלי רכב חשמלי מוריד את עלויות אחזקת רכב השוטפות ומוזיל אותן.

נוחות השימוש

כלי רכב חשמלי של יצרני איכות מעולים יכולים לספק פתרון תחבורתי נוח לתפעול. מערכת ההפעלה של רכב חשמלי היא נוחה ואינה דורשת יכולות טכניות מיוחדות אלא שליטה טכנית

חוות דעת


אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.


לחצו כאן לחיוג מהיר 1700-70-73-75