דגם – Vortex R3S

התקשר עכשיו להצעת מחיר 1700-70-73-75
או השאר פרטים למטה!

שם מלא *

טלפון

הערות נוספות

קטגוריה:

קלנועית – המומחיות של Green Extreme!

לא מעט אנשים זקוקים לפתרונות ניידות עבור מצבים שונים. קלנועית היא אחד מכלי הרכב הנוחים והיעילים ביותר, אשר מספקים פתרונות ניידות מושלמים לאנשים בכל גיל. חברת Green Extreme מציעה לכם ליהנות ממגוון דגמים רחב של קלנועיות איכותיות, עם מבחר אפשרויות אשר מותאמות בדיוק לצרכים שלכם, ועם טווח מחירים רחב, אשר מאפשר לכל אחד ליהנות מן היתרונות הרבים של השימוש בקלנועית.

קלנועית

קלנועית היא רכב נכים בעיקרה. קלנועית היא למעשה רכב חשמלי קטן, בעל שלושה או ארבעה גלגלים, תקרה ורצפה, וכמובן הגה ומנוע חשמלי. הקלנועית משמשת בעיקר אנשים בגילאים מבוגרים, או אנשים בעלי קושי בהליכה וקשיי ניידות באופן כללי, ומסייעת להם ליהנות מניידות גבוהה, ומאפשרות להגיע באופן עצמאי למקומות שונים בקרבת ביתם, מבלי שיאלצו להיעזר בבני משפחה או באנשים אחרים. קלנועית מאפשרת נסיעה בכבישים קטנים או בשבילים מתאימים. מהירותה של הקלנועית מוגבלת, מטעמי בטיחות, והיא מהווה מעין תחליף להליכה, יותר מאשר לנסיעה. קלנועית מותאמת בדרך כלל לשימוש של אדם אחד או של זוג, אך ניתן למצוא גם דגמים של קלנועית בעלי מקומות ישיבה נוספים – כך שגם הנכדים יכולים להצטרף לנסיעה.

Green Extreme

חברת Green Extreme היא החברה הוותיקה והמקצועית ביותר בארץ בתחום של פתרונות ניידות. חברת Green Extreme מייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים אשר מסייעים לניידות לכל אדם, בכל מצב. בחברת Green Extreme תוכלו ליהנות ממגוון אפשרויות ניידות, החל בקלנועית ועד לרכבים תפעוליים גדולים המיועדים למפעלים גדולים. חברת Green Extreme דואגת להעניק ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים ביותר, ושומרת על רמה גבוהה של אמינות ועל שירות מקצועי ואדיב בכל מצב. כאשר אתם מחפשים קלנועית, תוכלו ליהנות מן השירות של Green Extreme, ולקבל מגוון רחב של שדרוגים, בהתאם לצרכים המדויקים שלכם. עם העמידה בתקנים הישראלים והאירופאים, והייעוץ מטעם מומחי החברה, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים, ולדעת שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר.

רוצים לקנות קלנועית? בואו ליהנות מן הניידות הטובה ביותר, רק עם מגוון הדגמים הרחב של חברת Green Extreme!

 


לחצו כאן לחיוג מהיר 1700-70-73-75