מותג Vortex R3S בלעדי

התקשר עכשיו להצעת מחיר 1700-70-73-75
או השאר פרטים למטה!

שם מלא *

טלפון

איזור בארץ *

הערות נוספות

קטגוריה:
סוללה
הסוללה 60V-20AH 12V12Ahx5pcs
זמן טעינה 6-8 שעות
רכב תפעולי
הגודל 140cm * 75cm * 75cm
הכח המדורג 800w
מהירות 20 קמ”ש
טווח הנסיעה 60 ק”מ לאחר טעינה מלאה
המשקל הכללי 107 ק“ג
כושר העמסה 200 ק“ג
צמיגי הרכב 3.0-10 אינץ’
שיטת בלימה בלמי תוף

רכב תפעולי – כל מה שהשטח צריך!

רכב תפעולי הוא מושג שהרבה אנשים לא מכירים, אך את המוצר עצמו כולם מכירים, ונתקלו בו לא פעם, גם אם אינם מכירים את שמו. רכב תפעולי הוא רכב קטן שפועל באמצעות חשמל, ומיועד לשימוש בשטחים סגורים כמו מפעלים, קיבוצים וכדומה. רכב תפעולי מאפשר יכולת ניידות גדולה בשטחי עבודה גדולים, והוא מאפשר גם נשיאה של משאות שונים, נסיעה של מספר אנשים בו זמנית וכן הלאה, בהתאם לצרכים של המקום.

רכב תפעולי

רכב תפעולי, כאמור, הוא רכב חשמלי קטן. לרוב הוא מיועד לנוסע אחד או שניים, אך ישנם גם רכבים תפעוליים אשר מיועדים למספר אנשים בו זמנית, ועד כ-10 אנשים. רכב תפעולי אינו מיועד לנסיעה בכבישים, גם לא בכבישים עירוניים, אלא רק בשטחים מוגדרים כמו מפעלים, מחסנים, שטחים חקלאיים, קיבוצים ועוד. ניתן לראות רכב תפעולי בכל מקום שדורש עבודה בשטח גדול, מאחר שהוא מסייע לעובדים להתנייד ממקום למקום בשטח העבודה הגדול, במקום ללכת ברגל את המרחקים הללו, ובנוסף הוא מאפשר להם לבצע עבודות שונות כמו נשיאה של משאות וכדומה.

איפה אפשר לראות רכב תפעולי?

אפשר למצוא רכב תפעולי במגוון מקומות, כמו למשל:

בקיבוצים ומושבים – רכב תפעולי מסיע את עובדי הקיבוץ בין האזורים השונים בקיבוץ, שטחי החקלאות, הרפתות, הלולים וכן הלאה, ומסייע בשינוע של סחורות נדרשות לחלקי הקיבוץ השונים. רכב תפעולי עשוי גם לסייע לתושבים בקיבוץ שסובלים ממוגבלות כלשהי ומתקשים בהליכה. באמצעות רכב תפעולי הם יכולים להגיע בקלות לחדר האוכל של הקיבוץ, למכולת, לספרייה או לכל מקום אחר שהם מעוניינים להיות בו.

בשדה התעופה – שדה התעופה הוא מקום גדול מאד, והעובדים בו זקוקים לאפשרות ניידות על מנת שיוכלו להגיע לחלקים השונים של השדה. רכב תפעולי מסייע בהעברה של אבזרים שונים לאורך שדה התעופה, ולא אחת הוא מסייע גם לאנשים בעלי מוגבלויות, להגיע ישירות ממבנה הפקדת המזוודות עד לפתח המטוס, דרך כל השלבים של בידוק הדרכונים וכדומה.

במפעלים ובמחסנים – במקומות אלה, רכב תפעולי מסייע להעברת סחורות ממקום למקום, במילוי המחסנים, בהוצאה של מוצרים מסוימים מן המחסן, בניהול העבודה במקום, ועוד. רכב תפעולי במפעלים מסייע לעובדים להגיע לכל חלקי המפעל בקלות ולהשאיר את האנרגיות לעבודה עצמה, במקום להליכה בין קצוות המפעל.

לסיכום, רכב תפעולי הוא מוצר חשוב ויעיל מאד, ומומלץ לכל שטח עבודה לאמץ אותו כאמצעי הניידות היעיל ביותר.

חוות דעת


אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.


לחצו כאן לחיוג מהיר 1700-70-73-75