מותג Vortex R3S בלעדי

רכב תפעולי – כל מה שהשטח צריך!

רכב תפעולי הוא מושג שהרבה אנשים לא מכירים, אך את המוצר עצמו כולם מכירים, ונתקלו בו לא פעם, גם אם אינם מכירים את שמו. רכב תפעולי הוא רכב קטן שפועל באמצעות חשמל, ומיועד לשימוש בשטחים סגורים כמו מפעלים, קיבוצים וכדומה. רכב תפעולי מאפשר יכולת ניידות גדולה בשטחי עבודה גדולים, והוא מאפשר גם נשיאה של משאות שונים, נסיעה של מספר אנשים בו זמנית וכן הלאה, בהתאם לצרכים של המקום.

רכב תפעולי

רכב תפעולי, כאמור, הוא רכב חשמלי קטן. לרוב הוא מיועד לנוסע אחד או שניים, אך ישנם גם רכבים תפעוליים אשר מיועדים למספר אנשים בו זמנית, ועד כ-10 אנשים. רכב תפעולי אינו מיועד לנסיעה בכבישים, גם לא בכבישים עירוניים, אלא רק בשטחים מוגדרים כמו מפעלים, מחסנים, שטחים חקלאיים, קיבוצים ועוד. ניתן לראות רכב תפעולי בכל מקום שדורש עבודה בשטח גדול, מאחר שהוא מסייע לעובדים להתנייד ממקום למקום בשטח העבודה הגדול, במקום ללכת ברגל את המרחקים הללו, ובנוסף הוא מאפשר להם לבצע עבודות שונות כמו נשיאה של משאות וכדומה.

איפה אפשר לראות רכב תפעולי?

אפשר למצוא רכב תפעולי במגוון מקומות, כמו למשל:

בקיבוצים ומושבים – רכב תפעולי מסיע את עובדי הקיבוץ בין האזורים השונים בקיבוץ, שטחי החקלאות, הרפתות, הלולים וכן הלאה, ומסייע בשינוע של סחורות נדרשות לחלקי הקיבוץ השונים. רכב תפעולי עשוי גם לסייע לתושבים בקיבוץ שסובלים ממוגבלות כלשהי ומתקשים בהליכה. באמצעות רכב תפעולי הם יכולים להגיע בקלות לחדר האוכל של הקיבוץ, למכולת, לספרייה או לכל מקום אחר שהם מעוניינים להיות בו.

בשדה התעופה – שדה התעופה הוא מקום גדול מאד, והעובדים בו זקוקים לאפשרות ניידות על מנת שיוכלו להגיע לחלקים השונים של השדה. רכב תפעולי מסייע בהעברה של אבזרים שונים לאורך שדה התעופה, ולא אחת הוא מסייע גם לאנשים בעלי מוגבלויות, להגיע ישירות ממבנה הפקדת המזוודות עד לפתח המטוס, דרך כל השלבים של בידוק הדרכונים וכדומה.

במפעלים ובמחסנים – במקומות אלה, רכב תפעולי מסייע להעברת סחורות ממקום למקום, במילוי המחסנים, בהוצאה של מוצרים מסוימים מן המחסן, בניהול העבודה במקום, ועוד. רכב תפעולי במפעלים מסייע לעובדים להגיע לכל חלקי המפעל בקלות ולהשאיר את האנרגיות לעבודה עצמה, במקום להליכה בין קצוות המפעל.

לסיכום, רכב תפעולי הוא מוצר חשוב ויעיל מאד, ומומלץ לכל שטח עבודה לאמץ אותו כאמצעי הניידות היעיל ביותר.

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

סוללה60V-20AH 12V12Ahx5pcs
זמן טעינה6-8 שעות
גודל140cm * 75cm * 75cm
הכח מדורג800w
מהירות20 קמ”ש
הטווח נסיעה60 ק”מ בטעינה מלאה
המשקל107 ק“ג
הכושר העמסה200 ק“ג
צמיגים3.0-10 אינץ’
השיטת בלימהבלמי התוף

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן