דגם מתקדם Tamir 4021

המותגים מרשימה בכל קנה מידה!

להגיע ממקום למקום בבטיחות, לצאת ולהיכנס בנוחות בעזרת מושב מסתובב ועוד. את כל אילו תבצע מותג Tamir בשמחה עבורכם. אבל אל תתנו למראה השלו להטעות אתכם: עם טווח של 30 ק”מ, כל נסיעה עירונית לכל סידור שתחפצו בו, נמצאים בסיבוב מפתח וטעינת סוללה. תאורת לד כפולה וסל קדמי לחפציכם האישיים מעניקים למותגים האלו מראה מודרני יפיפייה.

אין ספק שגם אתם ראיתם לפחות פעם או פעמיים בחייכם מותג איכותי קטנה נוסעת באיטיות על הכביש, כשבתוכה אדם, מבוגר או צעיר, ואולי אפילו שניים. מותגים אלו הן כלי רכב שימושיים מאד עבור אנשים רבים, ולכן אין זה מתמיה שרואים אותן ברחובות לא מעט. חברת Green Extreme משווקת עבורכם דגמים רבים של מותגיםאיכותיות ברמה הגבוהה ביותר, עם התאמה מושלמת לצרכים האישיים של כל לקוח.

מותג מושלם

המותג המושלם הוא רכב חשמלי, כלומר כלי רכב אשר מונע באמצעות סוללה חשמלית, אותה ניתן לטעון בעת הצורך על מנת להמשיך ולהשתמש בכלי הרכב. למותג סטנדרטית ישנם שלושה או ארבעה גלגלים, אשר משמשים אותה לנסיעה חלקה, נוחה ובטוחה במיוחד. המותג בנוי כרכב לכל דבר, והנוסעים בה מכוונים אותה באמצעות הגה, בדרך כלל, ולעיתים באמצעות כידון, בדומה לאופניים – אלא של המותג תמיד ישנה רצפה, בניגוד לאופניים חשמליים, למשל. ישנם גם לחצנים ייעודיים אשר מפעילים את המותג הנ”ל, וניתן למצוא דגמים אשר מופעלים באמצעת לחצני בהן, למשל – לטובת משתמשים בעלי מוגבלויות פיזיות נרחבות יותר. מדובר במותג רכב בטיחותי וקטן – היא מיועדת תמיד לנוסע אחד או שניים בלבד, ולא יותר מכך. בנוסף, מהירות הנסיעה של הרכב הנ”ל לעולם אינה עולה על 12 קמ”ש, כך שהיא אינה מיועדת לנסיעות בינעירוניות, אלא להתניידות קלה באזורים קטנים, כתחליף להליכה.

מי צריך מותגים אלו?

האנשים אשר משתמשים במותגים אלו הם לרוב אנשים בעלי מוגבלויות. ואכן, המותגים האלו תוכננה מלכתחילה להיות רכב נכים. עם זאת, לעיתים ניתן להשתמש במותגחחם אלו גם כרכב עבודה למטרות שונות, בעיקר בזכות נוחות התפעול של המותג הנ”ל כמו גם הממדים בקטנים שלה, אשר הופכים אותה למתאימה לנסיעה גם בשבילים צרים וכיוצא בזה. העובדה המותג  מונעת באמצעות חשמל, הופכת את הנסיעה בה לנוחה, שקטה ונעימה, כך שהיא מתאימה לכל אחד ואחת.

Green Extreme

אנשים אשר זקוקים למותג הנ”ל לנסיעות יומיומיות ולשימוש רגיל, זקוקים לסוגים שונים של אפשרויות תפעול, לגדלים שונים של המותגים האלו ולמגוון תנאים אישיים אחרים. לכן, חברת Green Extreme מציעה לכל אחד מן הלקוחות שלה את המותג שתתאים לו בצורה מושלמת. חברת Green Extreme מתאימה באופן אשי את המותג לדרישות, לצרכים ולהתאמות הדרושות ללקוח או ללקוחה, ודואגת להעניק לכל אחד ואחת מן הלקוחות שלה את כלי הרכב המושלם, שיעניק להם את הניידות הטובה ביותר.

רוצים לקנות רכב חדש לשימוש יומיומי? בואו ליהנות מן הדגמים האיכותיים של Green Extreme!

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

גודל סוללה195*130*180 מ“מ * 2
זמן טעינה8-6 שעות
משקל סוללה11.2 ק“ג * 2
סוללה12V / 35 AH * 2
היקף צמיג קדמי / אחרוי10 / ”10“
הספק מנוע24V / 400W
מטען24V / 5A
מרווח גחון10 סנטימטר
משקל ברוטו98 ק“ג
משקל נטו88 ק“ג
נפח / גודל1080*600*1380 מ“מ
רדיוס סיבוב1.95 מטר
שיפוע נסיעה15 מעלות
טווח30 ק“מ
משקל140 ק“ג

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן