דגם Tamir 4021 ברמה גבוה

התקשר עכשיו להצעת מחיר 1700-70-73-75
או השאר פרטים למטה!

שם מלא *

טלפון

הערות נוספות

קטגוריה:
הסוללה
הגודל סוללה 195x130x180 מ“מ * 2
הזמן טעינה 8 עד 6 שעות
המשקל סוללה 11.2 ק“ג * 2
הסוללה 12V / 35 AH * 2
הרכב החשמלי
ההיקף צמיג קדמי / אחרוי 10 / ”10“
ההספק מנוע 24V / 400W
המטען 24V / 5A
המרווח גחון 10 סנטימטר
המשקל ברוטו 98 ק“ג
המשקל נטו 88 ק“ג
הנפח / הגודל 1080x600x1380 מ“מ
הרדיוס סיבוב 1.95 מטר
השיפוע נסיעה 15 מעלות
פרטים כלליים
הטווח 30 ק“מ
המשקל 140 ק“ג

רכב חשמלי – כל היתרונות!

רכב חשמלי הוא כלי רכב קטן שנעשה בו שימוש תכוף במקומות רבים, שזקוקים לניידות פנימית בתוך שטחים מוגדרים, כמו מפעלים, שדות תעופה, מחסנים, וגם קיבוצים ומושבים וכדומה. רכב חשמלי מיועד לצרכים תפעוליים של המקום, ומסייע לעובדים השונים, מכל התחומים, לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר.

רכב חשמלי

רכב חשמלי סטנדרטי מיועד לשניים ועד 10 נוסעים בו זמנית, כאשר במרבית המקרים מדובר ברכבים קטנים, לשני אנשים בלבד. רכב חשמלי הוא רכב סגור קטן, והוא עשוי להכיל גם תא מטען בגדלים שונים, שגם הוא יכול להיות סגור, מקורה, או פתוח לגמרי, על פי סוג המשאות שנועדו לנשיאה ברכב. רכב חשמלי מתאים למגוון מקומות, שבהם יש צורך בעבודה בשטח, ובמעבר בשטחים גדולים ממקום למקם. באמצעות רכב חשמלי, ניתן לחסוך את ההליכה בשטחים גדולים, וכך לעבוד בנוחות גדולה יותר, וכמובן גם לחסוך בזמן. מפעלים רבים עושים שימוש ברכב חשמלי על מנת לבצע ולפקח על עבודות הייצור השונות, במחסנים משמש הרכב החשמלי לארגון המחסן, להכנסה והוצאה של מלאי וכן הלאה. גם בשדות תעופה ניתן לראות סוגים שונים של רכב חשמלי, אשר מעבירים משאות בחלקים השונים של השדה, וגם מניידים נוסעים בעלי מוגבלויות אל הכניסה למטוס בצורה נוחה ויעילה.

יתרונות של רכב חשמלי

לרכב חשמלי ישנם יתרונות רבים מאד. ראשית, מכיוון שהרכב מונע באמצעות חשמל, הרי שמדובר ברכב “ירוק”, ידידותי לסביבה, אשר אינו מזהם את האוויר, משום שאין בו צורך בדלק. בשל כך, נוח מאד להשתמש ברכב חשמלי מבלי לחשוש מנושאים של זיהום. יתרון נוסף של רכב חשמלי הוא הניידות הגבוהה שלו. מלבד הנסיעה עצמה, רכב חשמלי מדגמים רבים יכול לבצע פניות חדות באופן מהיר, כך שנוח לנסוע בו בשטחי עבודה וקל לבצע אתו עבודות שונות. בנוסף, רכב חשמלי הוא לרוב רכב קטן, כך שנוח לנסוע אתו גם בשטחים קטנים וצפופים, בין מדפים במחסן וכן הלאה. כמובן, היתרון הזה משתנה כאשר משתמשים ברכב חשמלי להסעה של נוסעים מרובים, או כאשר יש צורך בתא מטען גדול. עם זאת, היתרון הגדול ביותר של רכב חשמלי הוא העובדה שישנם דגמים רבים שלו, וניתן בקלות למצוא דגם שמתאים לצרכים של העבודה במקום – תא מטען גדול או קטן, מקורה או פתוח, לשני נוסעים או יותר, עם התאמה אישית של המושבים, וכן הלאה. כל אחד יכול למצוא רכב חשמלי שמתאים לו.

ביקורות


There are no ביקורות yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


לחצו כאן לחיוג מהיר 1700-70-73-75