דגם RY-CDL-801C

התקשר עכשיו להצעת מחיר 1700-70-73-75
או השאר פרטים למטה!

שם מלא *

טלפון

איזור בארץ *

הערות נוספות

קטגוריה:
הרכב תפעולי
מושבים 2
סוללות אמריקאיות 6 יח’ אמריקאיות
מצבר 8V 175AH
מנוע DC 5KW 48V
קונטרולר אמריקאי תוצרת קרטיס דגם 1268 400AH
צמיגים 22*10 צמיגי שטח עם חישוק מגנזיום
מידות ארגז 3*1.4 מ”ר
כושר העמסה 800 ק”ג, כושר גרירה 500 ק”ג

רכב תפעולי

רכב תפעולי הוא רכב חשמלי המופעל באמצעות חשמל. הוא בעל סוללה נטענת בחשמל  והנסיעה בו נחשבת לשקטה במיוחד. רכב תפעולי הוא כלי תחבורה שימושי למגוון מטרות ולאנשים שונים. עובדים במוסדות שונים כמו בתי חולים, מלונות ואתרי תיירות בעלי שטחים נרחבים משתמשים ברכב תפעולי לביצוע עבודתם. הרכב התפעולי מסייע להם לנסוע ממקום למקום בתוך השטח מבלי ללכת הליכה ארוכה בשטח האתר. רכב תפעולי משמש אנשים עם מוגבלויות פיזיות שמתקשים בהליכה ממושכת ממקום למקום. הרכב התפעולי מחזיר לאותם אנשים את תחושת העצמאות והניידות שכה חסרה להם בעקבות המוגבלות . גם אנשים מבוגרים מאוכלוסיית הגיל השלישי נהנים מרכב תפעולי. אנשים אלו רוצים לנהל אורח חיים פעיל ואקטיבי אך מוגבלויות הגיל השונות , מונעות בעדם חלק מהפעילות בה היו מורגלים בצעירותם. בדיוק כדי להקל עליהם לנהל אורח חיים פעיל  משווקת חברת Green extreme רכבים תפעוליים במגוון דגמים חדישים.

הרכבים התפעוליים שלנו מגיעים בדגמים שונים, לדוגמא, רכב תפעולי עם כידון לנהיגה או עם הגה, רכב תפעולי עם גג וללא גג, ישנם רכבים תפעוליים עם חלונות אטומים שנראים דומים לכלי רכב רגילים. ישנם רכבים תפעוליים שמותאמים לשני נוסעים ורכבים תפעוליים לארבע נוסעים. אם אתם עובדים בעבודה בה אתם צריכים לשאת משאות כבדים תוכלו להיעזר ברכב תפעולי בעל ארגז משא חזק ואיכותי שיסייע לכם בסחיבת משאות .  אצלנו תמצאו רכב תפעולי מותאם לעבודת שטח בעל אביזרים נלווים שיקלו עליכם את הנסיעה ואת העבודה ברכב.

חברת Green extreme היא מהידועות בתחום שיווק ומכירה של רכבים תפעוליים מסוגים שונים. אנו מחזיקים מגוון עצום של רכבים תפעוליים בעלי פונקציות שונות. אנו מומחים בהתאמת רכב תפעולי על פי הצרכים הספציפיים של הלקוח. אצלנו תוכלו לחוש בטוחים ותדעו שהרכב שלכם בידיים הטובות ביותר וגם לאחר שתרכשו אותו תיהנו מאחריות מלאה ומ”אבא ואמא” לרכב שלכם. הדגמים שלנו משלבים עיצוב חדשני פורץ דרך  עם איכות , בטיחות מלאה ועמידה בתקנים הישראליים והאירופאיים בתחום בטיחות רכב. אנו מעניקים אביזרים נלווים לרכב התפעולי שיהפכו את חווית הנהיגה למפנקת יותר מאי פעם.

 

חוות דעת


אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.


לחצו כאן לחיוג מהיר 1700-70-73-75