דגם Ofir 4020

יציבה בטוחה ומודרנית!

לפתור את כל בעיות הניידות בעיר בעזרת קלנועית פתוחה מהליגה הראשונה.

צמיגים רחבים ומנוע חזק, פרונט מודרני בעל תאורתLED  חזקה ועוד המון יתרונות, יגרמו לכם לרצות לנהוג באופיר לכל סיבה אפשרית, לקניות, חברים, לבקר את בני המשפחה ועוד. 40 ק”מ של נסיעה על הכביש או על המדרכה יביאו אתכם, בעזרת אנרגיה נקייה ושקטה, למחוז חפצכם על מושב נוח ומפנק.

אין כמו המרחבים הכפריים המאפשרים לנו אוויר צלול ונקי. אין כמו מרחבי הדשא, העצים הגבוהים והשבילים הצרים המאפיינים אזורים כפריים. אולם, כאשר מתבגרים, המרחבים והשטחים הפתוחים עשויים להיות אתגר לא פשוט. במקומות כפריים ומרווחים, המרחקים יחסית גדולים, אך אין תחבורה ציבורית המאפשרת תנועה וניידות למוגבלי הליכה, או לאנשים שהכושר הגופני שלהם נמוך והליכתם איטית. כך יוצא שדווקא הם נאלצים לבזבז זמן רב על הליכה ממקום למקום ולעיתים אף יבחרו שלא ללכת את המרחק הנדרש. כך בניגוד לרצונם הם ירחיקו את עצמם מחברים, ימנעו מלהשתתף בפעילות חברתית, יוותרו על החלפת ספר בספריה ואפילו ימנעו מעצמם טיפול רפואי נדרש בגלל המרחק מקופת החולים. מצב זה יכול לגזור על האדם בדידות וסגפנות חברתית שלא מרצונו, לגרום להזדקנות מהירה ולהרעת המצב הגופני והנפשי.
ידוע שסביבה חברתית פעילה ושמירה על שיגרה יומית הכוללת יציאה ובילוי, חשובה מאוד לשמירה על המצב המנטאלי והפיזיולוגי של כל אדם, כאשר מדובר במבוגרים, חולים או מוגבלי תנועה, הדבר חשוב אף יותר. בעיר, יכולים התושבים להסתמך על שירותי התחבורה הציבורית או על שירות מוניות קבוע המאפשר תנועה עצמאית. אולם, באזורים בהם אין תחבורה ציבורית פנימית ותנועת המוניות דלילה עד לא קיימת זוהי לא אופציה
חברת גרין אקסטרים מציעה לכם,שלא להגיע למצב בו האדם מסתגר בביתו עקב חוסר האפשרות להתנייע. לכן,רצוי לאדם שמרגיש שתנועתו הפיזית מתחילה להיחלש לרכוש קלנועית. הקלנועית, מאפשרת תנועה עצמאית בשטח הכפרי ללא תלות בגורם אחר. הפעלת הקלנועית קלה ופשוטה ואינה מצריכה רישיון נהיגה , ביטוח או רישיון רכב. כל אחד יכול לנהוג בקלנועית , ללא מאמץ גופני כלל. הקלנועית מונעת באמצעות חשמל ולכן נחשבת לאקולוגית, שכן, החשמל נחשב ל”אנרגיה ירוקה” יחסית לבנזין הנדרש להנעת רכב רגיל. הטענת הקלנועית גם היא פשוטה ודורשת התחברות לנקודת חשמל פשוטה.
קלנועית של גרין אקסטרים, מתאימה במיוחד לנסיעה במרחבים כפריים ושקטים משום שהיא אינה מרעישה, נוסעת במהירות מוגבלת ובכך אינה מסכנת הולכי רגל על הכבישים והשבילים. קיימות בשוק סוגים שונים של קלנועיות, בהן קלנועיות זוגיות,ניתן לרכוש קלנועית עם מגן גשם המאפשרת נסיעה בכל תנאי מזג אוויר ומונעת את ההסתגרות בבית שפוגעת בהרגשה הנפשית.
כאשר קונים קלנועית, חשוב לזכור שמדובר בכלי רכב לכל דבר ועניין, על כן חשוב לבחור בכלי איכותי ובטיחותי. יש לוודא לפני הקנייה את זהות היצרן ולבדוק מיהו נותן השירות לקלנועית. כאשר יש נותן שירות רציני ואמין, תוכלו לדעת שיש לכם גב לכל תקלה או בעיה בכלי. קניית קלנועית בחברת גרין אקסטרים מבטיחה לכם קנייה חכמה ובטוחה שנותנת מענה לכל צורך.

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

גודל סוללה226*138*230 מ“מ * 2
זמן טעינה8-10 שעות
משקל סוללה17 ק“ג * 2
סוללה12V / 55 AH * 2
היקף צמיג קדמי / אחרוי14 / ”16“
הספק מנוע24V / 1200W
מטען24V / 6A
מרווח גחון15 סנטימטר
משקל ברוטו140 ק“ג
משקל נטו120 ק“ג
נפח / גודל1120*720*1550 מ“מ
רדיוס סיבוב2.3 מטר
שיפוע נסיעה15 מעלות
טווח40 ק“מ
משקל150 ק“ג

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן