דגם Noya 4031

התקשר עכשיו להצעת מחיר 1700-70-73-75
או השאר פרטים למטה!

שם מלא *

טלפון

הערות נוספות

להגיע לכל מקום בשניים זה עדיף כפליים!

מותג רכב איכותימתקדמת לזוג נוסעים, בעלת מושבים איכותיים ומרווחים וגג מובנה להגנה מפגעי מזג האוויר.

מהרגע ש- Noya תכנס לחייכם, לא תבינו איך יכולתם להסתדר בלעדיה. כעת שאפשר לנסוע יחד לכל הסידורים או לשנע כוח עזר ממקום למקום בנוחות ובבטיחות, כל הסיבובים בעיר הופכים להנאה אחת גדולה.

למותג זה מנוע חזק במיוחד, סוללות גדולות וטווח מדהים של עד 70 ק”מ. בלימת זעזועים איכותית לצד צמיגים רחבים, יעניקו לכם נסיעה שקטה ונעימה במיוחד. גם דאגנו לכל הפרטים הקטנים כמו מראות צד רחבות וסל קדמי לחפציכם האישיים.

קטגוריות: ,
אורך 152.5 ס”מ
רוחב 90 ס”מ
גובה (עם גגון) 190 ס”מ
טווח נסיעה 40 ק”מ
מהירות מקסימלית 12 קמ”ש
משקל עם מצברים 128 ק”ג
כושר טיפוס 12 מעלות
מנוע V24 – 2.9 כ”ס W2200
4 פחמים 4250 rpm
Vx2 = 24V 70A
כושר נשיאה 220 ק”ג
מושב אורטופדי או ספסל מתכוונן
מעצור אוטומטי אלקטרומגנט חשמלי
הגה מתכוונן ע”י בוכנה
מטען אלקטרוני אוטומטי A6
מס’ גלגלים 4 גלגל קדמי 100/65-9 (ללא פנצ’רים)
גלגל אחורי 6.5-8X16 (גלגלי בלון)
לחץ אויר בגלגלים גלגל אחורי-PSI25, גלגל קדמי-20PSI

מחפש דרכים נוחות לנוע בתוך הקיבוץ בו אתה מתגורר? בעל חווה ענקית? מחזיק במגרש ענק ומחפש דרכים לנוע בו מנקודה א’ ל-ב’ מבלי ללכת זמן רב בשמש היוקדת? מותג – דגם Noya 4031 עשויה להיות הפתרון בדיוק בשבילך!

 

מותג מדגם נויה מבית קלאב קאר, הינה רכב חשמלי המיועד לשני נוסעים. מדובר ברכב תפעולי קל יחסית, המגיע למהירות של עד 12 קמ”ש ובעל יכולת תנועה לעד 70 ק”מ לכל הטענת סוללה.

המותג מעוצבת בצורה עדינה וקלילה, וניתן להחנותה בכל מקום. הסלולה יציבה וחזקה, וזמן ההטענה איננו ארוך. צמיגי המותג מדגם זה הינם איכותיים ויציבים, כך שמצפה לכם נסיעה חלקה ונעימה!

גם אם הינכם אנשים מבוגרים וכבר ויתרתם על נסיעה ברכב ממונע, קלנעית נועה של קלאב קאר תהיה לכם נוחה לתפעול, שכן הינה רכב חשמלי אינטואטיבי למדיי.

גם ילד בגילאי העשרה יוכל לתפעל המותג בקלות רבה, כאשר בניגוד לרכבים אחרים מסוג זה, הקלנעית הינה רכב תפעולי בטוח יחסית, בשל קלילותו ובשל מהירותו שלא עולה כל 12 קמ”ש.

בנוסף, מדובר בפיתרון יעיל, נוח וחסכוני למדיי, שכן עלות הרכישה אינה גבוהה וכן עלות התחזוק זולה מאוד, יחסית.

על מנת לשמר תחזוקה של המותג, מומלץ לבצע בדיקות בטיחות של מרכיביה אחת לתקופה, כדי לוודא כי הכל תקין. כך, תוכלו להמנע מתיקונים מיותרים ויקרים בהמשך הדרך, ותוכלו להנות מהמותג באופן רציף ותמידי.

מתלבט?

אתה מוזמן להגיע לסיבוב ניסיון על המותג נועה, כך תוכל להתרשם מיעילותה, קלילותו של רכב חשמלי זה, יעילותו ושימושו הקליל והנוח. רק לאחר נסיעת מבחן, תוכל להבין איזה איכות יכול להכניס לחייך, ולאחר הרכישה, כלל לא תבין כיצד הסתדרת בלי!

רכב המותג מעוצב בסגנון המזכיר במעט אופנוע גדול, המכיל כאמור שני מושבים, בעל כיסוי פלסטיק לצורך הימנעות משמש יוקדת או מטיפות הגשם. כמו כן, כוללת המותג ארגז, בו ניתן לאחסן מצרכים או כל דבר אחר, מבלי לחשוש שמה יפלו או יעלמו בדרך.

 

המותג מסוג נועה תעניק לכם איכות חיים ושקט נפשי, בניגוד לנסיעה ברכב שעשויה להיות מתישה לעיתים, הן בשל הפקקים והן בשל ניסיונות של מציאת חניה. עם המותג תוכלו להחנות בקרבה למקום אליו אתם צריכים להגיע, ללא כל חשש מדו”ח חניה. המותג תייעל לכם הסידורים, כך שבמקום לסיים אתם עייפים, תוכלו להגיע לביתכם רגועים ושלבים, ולהמשיך בנעימות עם יומכם!

 

 

ביקורות


There are no ביקורות yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


לחצו כאן לחיוג מהיר 1700-70-73-75