דגם Nehoray 4032

זריזה, מעוצבת ואוהבת לטייל!

קלנועית נהוראי, היא הפתעה נעימה לכל מי שיצא עמה לדרך. מנוע חזק וסוללות גדולות, יחד עם גוף רחב וגבוה משרים תחושת ביטחון בכל נסיעה. לנהוראי אפשר להוסיף גגון כהגנה בפני פגעי מזג האוויר, סל קדמי מובנה והתנהגות כביש זריזה עם תמרון קל ונוח. לא מוותרים על הנאות הנהיגה הקטנות עם נהוראי.

קלנועית של GREEN EXTREME, כי על איכות לא מתפשרים!
בתקופה האחרונה רואים אותן מסתובבות סביבנו רבות. בין אם מדובר ברחבי העיר, על השבילים במושבים, או פשוט מכנות מתחת לבית. הקלנועית.
על מה למעשה מדובר?
הקלנועית הינו רכב שבבסיסו מיועד לשימושם של בעלי מוגבלויות פיזיות. למעשה, מסייעת הקלנועית מעברם ממקום למקום, ללא צורך להעזר באדם נוסף, ובכך, למעשה, יכולים להיות עצמאיים ואדונים לעצמם.
הקלנועית הינה רכב הממונה על חשמל, ומונעת באמצעות ארבעה או שלושה גלגלים, כך שיכולה להזכיר הן אופנוע והן רכב קטן. במרבית המקרים מונעת הקלנועית באמצעות סוללה אחת או שתיים, אותן מטעינים באמצעות מטען רגיל לחשמל, למשך מספר שעות. הדגמים החשמליים הינם הנפוצים ביותר, אך עם זאת, ניתן לרכוש קלנועית המונעת באמצעות סולר. הקלנועיות הייחודיות של GREEN EXTREME יכולות לנסוע גם אחורה, מה שמסייע ביותר בחנייתן במידת הצורך.
הקלנועית הינה קטנת מידות במרבית הפעמים, ומהירות הנסיעה שלה נאמדת על כ-12 קמ”ש, על כן, מיועדת לשימוש בתוך ערים, מושבים או קיבוצים.
הקלנועיות של GREEN EXTREME מגיעות במגוון העיצובים, כפי שניתן להתרשם באתר שלנו: ניתן לרכוש קלנועית בעלת ארבעה גלגלים המזכירה במעט אופנוע, כאשר ניתן להוסיף לה גגון, מה שיאפשר נסיעה בה במצבים גשומים. קלנועית זו מיועדת לנסיעה של אדם אחד בלבד. קלנועית היוקרה של GREEN EXTREME הינה קלנועית סגורה המזכירה מכונית קטנה, שכן היא בעלת מגבים, חלונות זכוכית, חימום ונעילה עם מפתח. כמו כן, מציעה GREEN EXTREME קלנעיות המיועדות לשני אנשים, כאשר מדובר בקלנועית נוחה למדיי.
את כל הקלנעיות של GREEN EXTREME ניתן לשדרג, להוסיף או לגרוע מהמבנה שלה, וכך למעשה לעצב את הקלנועית כך שתתאים לך ולטעם האישי שלך. ביכולתך לשלוט על צבע הקלנועית, כמות הנוסעים- אחד או שניים, סוג הגלגלים, כיסוי נגד גשם, מראות וכן ארגז נסיעה קטן, כך שתוכל לבצע הקניות השונות. כמו כן, ברשותך לבחור האם אתה מעוניין בקלנועית המונעת באופן חשמלי, או באמצעות בנזין.
הקלנעיות של GREEN EXTREME יעניקו המענה והנוחות המירבית לכל הזקוק, כך שביצוע סידורים, קניות או ביקור של חברים או נכדים, יהפך ממשימה בלתי אפשרית לסיבות בגנין תקומו כל בוקר.
הקלנעיות של GREEN EXTREME יעניקו לכם תחושה של עצמאות, של בטיחות וניידות תמידית.
ב- GREEN EXTREMEתקבלו השירות הטוב ביותר, מרגע הגעכם לחנות, ולזמן לא מוגבל. לכל שאלה, בקשה או דרישה- אנחנו כאן!

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

גודל סוללה259*168*230 מ“מ * 2
זמן טעינה8-10 שעות
משקל סוללה21 ק“ג * 2
סוללה12V / 75 AH * 2
היקף צמיג קדמי / אחרוי13 / ”13“
הספק מנוע24V / 800W
מטען24V / 6A
מרווח גחון13 סנטימטר
משקל ברוטו169 ק“ג
משקל נטו155 ק“ג
נפח / גודל1420*700*1120 מ“מ
רדיוס סיבוב2.25 מטר
שיפוע נסיעה15 מעלות
טווח60-70 ק“מ
משקל180 ק“ג

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן