דגם May 4000

הפירסט קלאס של המותג המוביל – רק בגרין אקסטרים!

כזה דגם תמצאו רק במועדונים היוקרתיים בחו”ל.

מותג איכותי סגור בעלת מגבים, חלונות זכוכית, חימום ונעילה עם מפתח וכמובן המון אופי.

עיצוב מודרני ואיכות גימור מעולה מציבים אתMay  גבוה מעל מותגים אחרים בתחום. למעשה May  היא סוג של Club Car בו תוכלו לנהוג על מדרכות לכל סידור בעיר, בילוי או סתם קניות. פרגנו לכם כלי רכב איכותי ומפנק בעל מנוע חזק במיוחד לטווח של עד 40 ק”מ!

זה ברור ש-May  הוא מותג מפנק במיוחד.

תמיד חלמת על רכב קטן, מניטורי אפילו, בו תוכל לנסוע ממקום למקום, בלי להתניע את הרכב המשפחתי הגדול שלך רק כאשר אתה רוצה לבקר חבר שהזמין אותך לצפות במשחק כדורסל בשעות הערב. רכב איתו תוכל לנסוע גם ביום גשום, גם ביום שמש וגם כשנעים. רכב שהאחזקה שלו לא תעלה לך יותר מדיי. אז נחש מה? הרכב הזה קיים!!! מותג איכותי דגם 4000 מאי, הוא בדיוק רכב חשמלי עליו אתה מפנטז!

מותג דגם 4000 MAY של קלאב קאר, הינה מותג בסטייל סגור, בעלת דלתות קטנות, וכן מגבים על השמשות, כך שגם בחודשי החורף תוכל לנסוע עמה ממקום למקום ולבצע סידורך- ללא כל חשש שמה תקלע בין טיפות הגשם ללא הגנה. טווח המותג מגיע עד ל-40 ק”מ, כאשר זמן ההטענה של הסוללה הינו בין שמונה לעשר שעות. משמע- תטעין אותו בלילה, ובשעות הבוקר כבר תשמש אותך ביעילות לכל אשר תרצה.

למה יכולה לשמש במותג מסוג מאי?

לכל דבר בו תחפוץ! בין אם בעל קלאב בעל שטחי גולף או טניס, ואתה מעוניין להעניק ללקוחותיך חווית נסיעה בקלנעות על מנת לחסוך מהם ההליכה הרגלית למגרשים. בין אם אתה בעל חנות כלבו ענקית ואתה מעוניין לסייע ללקוחות המתקשים ללכת לכל אורך ורוחב החנות. בין אם אתה בעל משטחי ענק בביתך ועל מנת לבדוק מצבם, עליך להסתייע במותג מאי, ובין אם פשוט נמאס לך להתניע הרכב שלך בכל פעם שעליך לקפוץ לדואר ולמאפייה, ולהתקשות בחיפוש בלתי מסתיים אחר חנייה והמתנה בפקקים.

רכב תפעולי מסוג מאי יעניק לך איכות החיים שאתה מחפש, ובעלויות מופחתות! מאי הינה רכב חשמלי איכותי ויוקרתי, בעל עלות נוחה למדיי, שתעניק לך היעילות והאיכות שתמיד רצית. כמו כן, תחזוק רכב הקלאב קאר הינו זול למדיי, שכן כל שנדרש הוא הטענתו בחשמל למספר שעות- והוא מוכן לשימוש.

רכב תפעולי כמובן דורש תחזוקה מפעם לפעם, אך מדובר בתחזוקה מהירה, אותה ניתן לבצע אחת למספר שבועות או חודשים, ויש באפשרותך לבצע את הבדיקה בעצמך, ובכך לחסוך זמן בהגעה לחברה. התחזוקה תסייע לשמר את רכב חשמלי זה על מנת שיוכל להמשיך לשרת אותך לאורך זמן.

ברגע שתעלה על רכב תפעולי מסוג מאי, לא תרצה לרדת ממנו! הנעימות, הנסיעה החלקה והשקט הנפשי שיעניק לך, יכניס לך שלווה ורוגע לחיים, עליהם כבר לא תוכל לוותר!

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

זמן טעינה8-10 שעות
משקל סוללה47 ק“ג
סוללה12V / 75 AH * 2
היקף צמיג קדמי / אחרוי14 / ”14“
הספק מנוע24V / 1200W
מטען24V / 5A
מרווח גחון11 סנטימטר
משקל ברוטו182 ק“ג
נפח / גודל1550*690*1580 מ“מ
רדיוס סיבוב5.1 מטר
שיפוע נסיעה15 מעלות
טווח40 ק“מ
משקל120 ק“ג

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן