דגם COHK H

הלימוזינה של ה-Club Cars בישראל!

ה-CHOK  מהווה כיום את הרכב התפעולי החשמלי המתקדם מסוגו בישראל.

מערכת חימום ומיזוג אינטגרליים, מערכת שמע מתקדמת,SUNROOF  ומעטפת איכותית עם חלונות מזכוכית, הופכים את הנסיעה בצ'וק  ברחבי היישוב, המפעל או השטח התפעולי שלכם, לחוויה ולהנאה גדולה. בלמים חזקים, מהירות של עד 45 קמ”ש וטווח נסיעה של 150 ק”מ, מבטיחים שה-CHOK  הוא הבחירה הירוקה המושלמת במחיר ללא תחרות!

אחרי נסיעת מבחן אחת תדעו שיש רכבים חשמליים ויש CHOK!

בהרבה מקומות עבודה, כגון נמלים, נמלי תעופה, בתי חרושת, בתי חולים, מושבים, שטחים חקלאיים, ועוד, יש צורך להסיע חומרים, סחורות, או אנשים ממקום למקום. ובוא נגיד את האמת – לא תמיד שווה להחזיק בשביל זה רכב רגיל. לא רק שלא תמיד שווה, אלא הרבה פעמים לא שווה להחזיק רכב רגיל עבור המשימות האלו. וכאן נכנס לתמונה רכב תפעולי חשמלי.

 

מה הוא רכב תפעולי?

 

רכב תפעולי, או כמו שהוא נקרא לפעמים, “קלאב קאר” הוא רכב חשמלי שנטען על ידי מצבר, ונוסע מרחקים קצרים עד בינוניים בלבד. מדובר ברכב שהוא קל וזול יותר מאשר רכב רגיל, וכבונוס, לא מזהם את הסביבה. בגלל המהירות הנמוכה יחסית של הרכב החשמלי, והעובדה שהוא לא נוסע הרבה בכבישים העמוסים והמזוהמים בהם נוסעים מכוניות רגילות, בדרך כלל אין לרכב חשמלי חגורות בטיחות.

 

אצלינו בגרין אקסטרים אנחנו מאמינים שרכב תפעולי חשמלי הוא הרכב של העתיד. אצלינו תוכלו למצוא מספר דגמים של רכבים תפעוליים חשמליים, כולם באיכות גבוהה ובמחירים נמוכים. כמו כל רכב אחר, רכב חשמלי דורש אחזקה וטיפול שוטף, אך הטיפול בו קל יותר וזול יותר מאשר הטיפול במכוניות רגילות. בנוסף, רכב תפעולי לא מאבד מערכו כל שנה פשוט בגלל שיצא דגם חדשני יותר. רכב תפעולי טוב יימכר במחיר טוב גם אחרי שנתיים שלוש, כל עוד שהוא במצב טוב ושמור.

רכב תפעולי בדגם CHOCK

את הרכב התפעולי שלנו בדגם CHOCK תוכלו למצוא בשלל צבעים, כשלכולם יש גג, חלונות, ודלתות, ואפילו מראות, בדיוק כמו שיש למכונית רגילה. לרכב התפעולי CHOCK יש שני תתי-דגמים, הCHOK H וה-CHOK 1, כשההבדל ביניהם הוא בצורה וגם בפרטים ה”קטנים” כמו הילוכים, מנוע, מהירות מקסימלית, ועוד.

אם אתם לא יודעים באיזה קלאב קאר לבחור, תוכלו לפנות לכל איש צוות בגרין אקסטרים והם ישמחו לעזור לכם. אנשי הצוות שלנו יסבירו לכם את ההבדלים הקטנים והגדולים, יעזרו לכם לברר איזה סוג של קלאב קאר אתם צריכים, ויחשבו יחד איתכם איזה דגם הכי משתלם לכם לקנות. אנשי הצוות שלנו ילמדו אתכם איך לשמור על הרכב התפעולי שלכם ואיך להטעין אותו במצבר. גם אחרי שקניתם את הקלאב קאר שלכם, תוכלו לפנות אלינו בכל שאלה ותהייה, ונשמח לעמוד לרשותכם.

קונים רכב תפעולי? צרו איתנו קשר!

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

כוח מדורג4kw
מתח נקוב60V
סוללה12V
150Ah
מתח טעינה (v)220/110
סוג הילוכיםאוטומטי
גודל1598*1392*2882
גלגל קדמי / אחורי (מ”מ)1125/1125
בסיס גלגלים1900
מרווח גחון (מ”מ)140
מהירות מקסימליתעד 30 קמ“ש
משקל260 ק“ג
משקל משא500 ק“ג
סוגי בלמיםהידרואלי
סוג גלגל אחורי145/70R15
סוג גלגל קדמי145/70R15

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן