דגם chok – chok1 מתקדם

הלימוזינה של ה-Club Cars בישראל!

ה-CHOK מהווה כיום את הרכב התפעולי החשמלי המתקדם מסוגו בישראל.

מערכת חימום ומיזוג אינטגרליים, מערכת שמע מתקדמת,SUNROOF ומעטפת איכותית עם חלונות מזכוכית, הופכים את הנסיעה בצ’וק ברחבי היישוב, המפעל או השטח התפעולי שלכם, לחוויה ולהנאה גדולה. בלמים חזקים, מהירות של עד 45 קמ”ש וטווח נסיעה של 150 ק”מ, מבטיחים שה-CHOK הוא הבחירה הירוקה המושלמת במחיר ללא תחרות!

אחרי נסיעת מבחן אחת תדעו שיש רכבים חשמליים ויש CHOK!

מזמן הגעת למסקנה המתבקשת שהמוסד שלך זקוק לרכב תפעולי. רכב חשמלי, שיחסוך לאיש האחזקה זמן רב, כסף ואנרגיה. לפני שאת המבצע את רכישת ה”קלאב קאר” שלך, כדאי שתבחן את סוגי הרכבים התפעוליים הקיימים בשוק. אתה זקוק לרכב תפעולי יעיל. נוח ומקצועי. רכב חשמלי, שלא מזהם את הסביבה, בטיחותי לשימוש ואינו דורש אנרגיה רבה בשעת הנהיגה בו.

רכב תפעולי דגם chok-chok 1 , הוא הרכב המשלם בשבילך. רכב חשמלי, איכותי, מהודר ומדוגם.

קלאב קאר, מסוג זה , הוא רכב חשמלי המעניק חוויית נסיעה מושלמת. הרכב סגור ובכך מאפשר עבודה רצופה בכל תנאי מזג האוויר, גשם, שמש, רוח וסערה. הרכב יציב ומוגן ומאפשר זרימה שוטפת של ביצוע כל המשימות בקלות ובנוחות. הרכב ממוזג ולכן מאפשר עבודה בכל מצב גם בימי שרב וגם בימים קרים במיוחד. מבנה הקלאב קאר מסוג זה נוח מאוד ומספק נהיגה רגועה ובטוחה.

רכב נוח , מאפשר לך להשקיע את כל האנרגיה בביצוע המשימות ללא תחושה של עומס פיזי ומצוקה הנובעת באי נוחות. נוחות הנהיגה, משחררת ומאפשרת לכל הכוחות להתרכז בביצוע העבודה.

לשיפור הנוחות ולתוספת שדרוג, קיימת ברכב chok-chok 1 , מערכת שמע מעולה. תוכל לשמוע תוך כדי עבודה את המוזיקה האהובה עליך ולהיכנס לקצב של עבודה איכותית ומשמעותית.

מדובר ברכב חזק במיוחד המאפשר נסיעה עד45 קמ”ש. הבלמים חזקים במיוחד, באופן שהופך את הרכב לבטוח במיוחד לשימוש.

רכב “קלאב קאר”, הוא רכב תפעולי חשמלי. הרכב אינו צורך בנזין או סולר כלל ומונע באמצעות חשמל בלבד. החשמל מופק באמצעות מצבר שיש להטעין לפני השימוש. לסוגי הרכבים השונים מצברים בגדלים שונים, המאפשרים טווח נסיעה משתנה . רכב תפעולי מסוג chok-chok 1 , מאפשר טווח נסיעה של 150 קמ”ש ובכך מבטיח עבודה זורמת ושוטפת ללא תקלות וללא צורך בהטענה במשך היום.

הקלאב קאר , chok-chok 1 , הוא רכב תפעולי, חדשני ואיכותי, המעניק לנוסעים בו חוויה מושלמת ומשלב את יתרונותיו של רכב חשמלי עם יתרונותיו של רכב רגיל. רכב זה מבטיח נסיעה איכותית ובטוחה בנוחות מרבית. הוא מעוצב ומהונדס בצורה מושלמת עבור נסיעות קצרות ברחבי המפעל או המוסד.

על מנת לבדוק את איכות הקלאב קאר שאתה קונה, לבדוק את התאמתו למוסד או למפעל שלך ולקבל רושם מקיף על הביצועים שלו, אנחנו מזמנים אותך לנהיגת מבחן, בה תוכל להתרשם מהרכב התפעולי הבא שלך.

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

סוללה60V 120AH
בולמיםבלם דיסק קדמי + אחורי
בסיס1350 מ“מ
גודל1565*1166*1870 מ“מ
הילוכיםגיר רציף
הנעהאחורית
טווח נסיעהמעל ל-120 ק”מ בטעינה בודדת
מהירות מקסימלית35-45 קמ“ש
מושבים2 מושבים
מיזוג אווירAC/ חימום
מנוע60V
משקל595 ק“ג
תוספותמערכת שמע סטריאו, גג נפתח, חישוקי מגנזיום

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן