דגם RY-CL עם 2 מושבים

התקשר עכשיו להצעת מחיר 1700-70-73-75
או השאר פרטים למטה!

שם מלא *

טלפון

הערות נוספות

Club Car  יעיל ומעוצב לשני נוסעים במושבים נפרדים (לא מושב מאוחד). כמו כל סדרת RY  הוא בעל עבירות גבוהה ואידיאלי לחיסכון בדלק ובמשאבים. את היתרונות של המנוע החזק תרגישו כבר בנסיעה הראשונה ומהשקט שלו ייהנו כל מי שבסביבתו.

עיצוב מודרני, שני פנסים בחזית וגגון המעביר אור ואפשרות לתוספות מגוונות מעניקים בקלות כרטיס כניסה ל-CL  לכל מועדון יוקרתי של רכבי תפעול חשמליים.

קטגוריה:
סוללה
משקל סוללה 170 ק“ג
סוללה 48V / 8V 150AH*6
רכב תפעולי
גודל 1.67 מטר
מהירות מקסימלית עד 35 קמ“ש
מטען 48V / 25AH
מרווח גחון 12.7 ס“מ
מרחק בלימה <4 מטר
משקל 500 ק“ג
משקל ברוטו 300 ק“ג
צמיג 10.5-12*23
רדיוס סיבוב 3.65 מטר

מוסדות ומפעלים גדולים, מעסיקים אנשי צוות רבים ומשקיעים רבות בתחזוקה שוטפת, ניהול וייעול המפעל או המוסד. כאשר מדובר במקומות בעלי שטח גדול, אחד מהגורמים הגדולים לבזבוז זמן ואנרגיה הוא המעבר ממקום למקום. כאשר איש אחזקה במוסד, צריך לעבור מחלק אחד של המוסד לחלק הנמצא בקצה השני, הוא יכול לפעמים לבזבז זמן רב בהליכה. במוסד גדול, הוא יכול ללכת ממקום למקום כרבע שעה ויותר. במקוות כאלה, שימוש ברכב רגיל, הוא לא כדאי ,הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה אקולוגית. מה גם ששימוש ברכב רגיל הוא יקר ומבזבז כמויות גדולות של דלק.

הפתרון המקרים כאלה הוא שימוש ב”קלאב קאר”. רכב תפעולי, חשמלי. מדובר בכלי רכב פשוט ונוח לשימוש. הקלאב קאר, הוא רכב חשמלי. כלומר, הוא מונע באמצעות מצבר ולא באמצעות בנזין. את מצבר הרכב החשמלי, יש לטעון אחת לכמה קילומטרים של נסיעה. משך זמן הנסיעה והטעינה תלוי בסוג הרכב.

ישנם סוגים שונים ומגוונים של “קלאב קאר”. כדי לדעת איזה רכב מתאים למוסד או למפעל שלכם, חשוב לזהות מה הם הצרכים שלכם. מי אמור לנהוג ברכב ולצורך אילו משימות.

רכב תפעולי דגם ארגז משא ZR , הוא רכב שטח חשמלי איכותי. מדובר ברכב שיש לו כל התכונות של רכב שטח : בולם זעזעים, נסיעה בטוחה. גלגלים רחבים בעלי אחיזה טובה. לרכב שטח תפעולי דגם ארגז משא ZR , יש גגון מובנה המאפשר הגנה מהשמש ומגשם ומחובר אליו ארגז סגור שיכול לשמש להובלת חפצים שונים, כלי עבודה וציוד. שימוש ברכב תפעולי זה, חוסך כסף רב, נוח לשימוש ומייעל את העבודה פי כמה. מדובר ברכב נוח הן לשימוש והן לתפעול ומספק חוויית נסיעה בטוחה ואיכותית.

רכב הקלאב קאר מסוג ארגז משא, מאפשר התייעלות בעבודה הן מבחינת האיכות והן מבחינת יכולת הניוד והתפעול של בני אדם וציוד. ניתן להוביל בו משאות בגודל קטן ובינוני באופן נוח, שאינו מסכן את הנוסעים או אחרים המסתוססים בשביל המפעל או המוסד.

כל מפעל או מסד גדול, שחלק מהעבודה בו מתבצעת במרחב פתוח, או שיש צורך לנסוע בשטח פתוח ממקום למקום זקוק לרכב תפעולי איכותי. רכב חשמלי, שמסוגל לנוע במהירות אך באופן בטיחותי ולקצר את המרחקים ממקום למקום.

רכב תפעולי, חוסך לכם זמן רב, אנרגיה וכסף. כדי לבחור את הרכב החשמלי המתאים לכם ביותר, אתם מוזמנים לבצע נהיגת מבחן ולהתרשם מהביצועים האיכותיים של “קלאב קאר”.

חוות דעת


אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.


לחצו כאן לחיוג מהיר 1700-70-73-75