דגם מתקדם חדש – CHOCK H

רכב חשמלי – כל הנוחות, באיכות הטובה ביותר!

רכב חשמלי הוא סוג של רכב מיוחד משלל הרכבים המיוחדים הכוללים גם קלאב קאר וקלנועית. רכב חשמלי יעניק לך את כל הנוחות והיעילות שרכב פרטי לא יספק או לא מסוגל לספק. השימוש ברכב חשמלי מקיף את כל תחומי העיסוק וכולל בתוכו מקומו עבודה כגון: בתי הארחה, כפרי נופש, מרכז ספורט, שדות תעופה – יחד עם קשישים המעוניינים בעצמאות בניידות או חקלאים בקיבוצים או מושבים שונים.

רכב חשמלי הוא העתיד!

איך רכב חשמלי עובד?
רכב חשמלי מוטען באמצעות חיבור חשמל והנסיעה בו היא לרוב לפרקים קצרים ולא לנסיעות ארוכות. רכב חשמלי הוא בעל היתרונות של חיסכון באנרגיה בכסף, ושימוש ידידותי באביזר ניידות שאינו פוגע בסביבה. רכב חשמלי יכול לכלול ארגז אכסון, 2 מושבים או יותר ומגיע בשלל דגמים, צורות, סוגים עבור אינספור צרכים שונים ומטרות שונות.
אין ספק כי הבחירה ברכב חשמלי היא בחירה חכמה עבור כמעט כל צורך שניתן לחשוב עליו ועל כן יש לבצע את הקנייה במקום הנכון ביותר, מקום שניתן לסמוך עליו כי רכשתם ממנו רכב חשמלי באיכות טובה.

מדוע לרכוש רכב חשמלי דווקא מחברת גרין אקסטרים GREEN EXTREME?

  • בגלל האיכות – בחברת גרין אקסטרים GREEN EXTRME תקבלו את רכב חשמלי באיכות הטובה ביותר, רכב עם חלקים מהשורה הראשונה, תוך ליווי ואחריות בדרך.
  • בגלל השירות – חברת גרין אקסטרים GREEN EXTRME תעניק לכם שירות ליווי וייעוץ בבחירה של רכב חשמלי המותאם לכם ולצרכים שלכם בצורה המדויקת ביותר כך שלא תתחרטו על הבחירה שלכם!
  • בגלל המחיר – חברת גרין אקסטרים GREEN EXTRME תעניק לך רכב במחיר המותאם לתקציב האישי שלכם, מבלי להתפשר על איכות הרכב.
  • בגלל הנסיון – לחברת גרין אקסטרים GREEN EXTREME היסטוריה של נסיון בשטח ומכירה של רכבים מיוחדים, כך תדעו שהגעתם למקום אמין המוביל בתחומו לאורך זמן!

רכישה של רכב חשמלי מחברת GREEN EXTREME  – הבחירה הנכונה עבורך!

כוח מדורג4kw
מתח נקוב60V
סוללה12V 150Ah
מתח טעינה (v)220/110
סוג הילוכיםאוטומטי
מתח טעינה (v)220/150
גודל1598*1392*2882
גלגל קדמי / אחורי (מ”מ)1125/1125
בסיס גלגלים1900
מרווח גחון (מ”מ)140
מהירות מקסימליתעד 30 קמ“ש
משקל260 ק“ג
משקל משא500 ק“ג
סוגי בלמיםהידרואלי
סוג גלגל אחורי145/70R15
סוג גלגל קדמי145/70R15

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!


    דילוג לתוכן