דגם מיוחד בעל ארגז משא RY-EZ

רכבי קלאב קאר הם המילה האחרונה והחדשנית בתחום הרכב בארץ ובעולם. רכבי הקלאב קאר נותנים מענה ראוי להתניידות בתוך תחומי שטח פעילים כגון: מוסדות, בתי חולים, מפעלים, כפרי נוער ופנימיות ישובים קטנים וקיבוצים.

רכבי הקלאב קאר, הם רכבים קטנים, המונעים באמצעות חשמל, מהירות הנסיעה שלהם מוגבלת ומגיעה לכ-45 קמ”ש פחות או יותר, תלוי בדגם הספציפי. רכבי הקלאב קאר לא דורשים מיומנות נהיגה גבוהה והנהיגה בהם היא פשוטה ולא מעמיסה על הנהג מתח ולחץ האופייניים לנהיגה בכביש ברכב רגיל.

לרכבי הקלאב קאר, מספר יתרונות משמעותיים:

 

  • נוחות- מדובר בכלי רכב מאוד נוח. קל לנהוג בו במיוחד בשבילים או במקומות צרים ואף בתוך מבנה תעשייתי גדול. הנהיגה בו קלה ונוחה ואינה דורשת שימוש באנרגיה מיותרת.
  • יעילות- גודלם של רכבי הקלאב קאר ונוחות הנסיעה בהם, מאפשרת למפעיל, איש תחזוקה, אב בית , חצרן וכד’ להגיע ממקום למקום במתחם בקלות ובמהירות ללא בזבוז זמן מיותר על הליכה. ישנם דגמים המאפשרים אף הובלת ציוד ומטען עד למשקל מסוים. מה שהופך את הקלאב קאר לכלי יעיל במיוחד ומפנה את העובד להתמקד בעבודה נטו בלי בזבוז הזמן האופייני להליכת מרחקים במתחמי עבודה גדולים
  • בטיחות- הקלאב קאר הוא רכב בטוח בגלל מהירות הנסיעה המוגבלות שלו. כך ניתן להשתמש בו בבטחה גם במקומות בהם מסתובבים הולכי רגל שלא תמיד מודעים לזהירות מבלי לפגוע בביטחונם האישי
  • אקולוגית- רכבי הקלאב קאר הם רכבים המונעים באופן חשמלי, שנחשב ל”אנרגיה ירוקה”. רבי בנזין למיניהם, מפיחים עשן המזהם את האוויר. זאת בניגוד לקלאב קאר שלא מייצר עשן כלל. כמו כן, המנוע השקט של הקלאב קאר הופך אותו לאידיאלי לשימוש במקומות פסטורליים, שקטים וכפריים
  • חסכון- השימוש בקלאב קאר זול משמעותית משימוש בכל כלי רכב אחר. הקלאב קאר לא צריך רישיון וביטוח ובכך חוסך כסף רב. כמו כן השימוש בחשמל מוזיל את עלויות האחזקה והשימוש באופן ניכר, ביחס לבנזין או סולר המשמשים ברכבים רגילים.

 

אם אתם מעוניינים ליעל את העבודה, להוזיל אותה ולהעניק לעובדים שלכם זמן איכות לביצוע העבודות הנדרשות ללא נפולת של נצולת הזמן, קלאב קאר מתאים לכם בדיוק. לפני רכישת קלאב קאר, חשוב ביותר להתאים את הדגם הספציפי לצרכים שלכם. ישנם רכבי קלאב קאר בדגמים שונים ומגוונים המיועדים לצרכי שימוש שונים. לפני הרכישה כדאי לבצע השוואה בניהם ולבחור את הדגם המתאים ביותר לצרכי המוסד או המפעל שלכם.

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

המשקל סוללה170 ק“ג
הסוללה48V \ 8V 150AH*6
הגודל1.67 מטר
המהירות מקסימאליתעד 35 קמ“ש
המטען48V \ 25AH
המרווח גחון12.7 ס“מ
המרחק בלימה<4 מטר
המשקל500 ק“ג
המשקל ברוטו300 ק“ג
הצמיג10.5-12×23
הרדיוס סיבוב3.65 מטר

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן