דגם ארגז משא RY-EZ

התקשר עכשיו להצעת מחיר 1700-70-73-75
או השאר פרטים למטה!

שם מלא *

טלפון

הערות נוספות

לאלו שרוצים ליהנות גם מהעבודה!

לא הכל זה עבודה בחיים ולכן בין העמסה לסחיבה לתוך ארגז המטען האיכותי של ה-RY הזה, תוכלו ליהנות מנסיעה מהנה ושקטה ומבולמי זעזועים איכותיים, שיזכירו לכם איזו חיית שטח אמיתית הוא ה-RY. גגון מובנה ונוחות תפעול הן רק כמה מהיתרונות של הרכב התפעולי הזה.

התקשרו עוד היום להזמין נסיעת מבחן ברכב שטח חשמלי איכותי. החיסכון כבר בדרך!

קטגוריה:
סוללה
משקל סוללה 170 ק“ג
סוללה 48V / 8V 150AH*6
רכב תפעולי
גודל 1.67 מטר
מהירות מקסימלית עד 35 קמ“ש
מטען 48V / 25AH
מרווח גחון 12.7 ס“מ
מרחק בלימה <4 מטר
משקל 500 ק“ג
צמיג 10.5-12*23
רדיוס סיבוב 3.65 מטר

קלאב קאר , רכב תפעולי RY

 

רכב תפעולי, הוא כלי רכב חשמלי, פשוט ונוח לשימוש שתפקידו להקל על תפקודו של מוסד או מפעל. רכב תפעול חשמלי, נקרא “קלאב קאר” ועל פי חוק הוא מוגדר כרכב שאינו מצריך רישיון רכב או רישיון נהיגה.

הרכב התפעולי, קלאב קאר, מיועד לנסיעה במתחם שאינו כביש ציבורי. בעיקר במקומות בהם מסתובבים בשטח אנשים רבים ושימוש ברכב רגיל עשוי לסכן אותם. מקומות כמו פארקים ציבוריים, בתי חולים, כפרי נוער, פנימיות, הם מקומות מתאימים ביותר לשימוש בקלאב קאר. מהירות הנסיעה המוגבלת , ההפעלה השקטה, נוחות השימוש וההגנה על הסביבה הם גורמים משמעותיים בבחירה של מוסדות אלה להשתמש ברכב תפעולי חשמלי פרקטי ונוח. בעידן בו כולנו יודעים לדקלם ש”זמן הוא כסף” , ישנו רצון גדול להוביל כל מוסד ומפעל ליעילות הגבוהה ביותר ולניצול משאבים מרבי. יחד עם זאת הרצון לשמור על סביבה ירוקה ואקולוגית מביא לכך שהשימוש ברכבי תפעול חשמליים הולך וגובר בשנים האחרונות, יתרונותיו של הרכב החשמלי, גורמים לכך שיותר ויותר מקומות מכירים בנחיצות השימוש בסוג רכב כזה. רכב נוח, פשוט לשימוש, שאינו צורך אנרגיה רבה ומאפשר ביצוע משימות במהירות ובנוחות בכל רחבי המקום.

ישנם סוגים רבים ומגוונים של קלאב קאר. המתאימים למטרות שונות לסוגי שטח שונים. כך שכל אחד יכול להתאים לעצמו את רכב הקלאב קאר שמתאים ביותר לצרכים שלו. תוכלו לבחור ברכב עם גגון או בלי, רכב עם ארגז המאפשר העברת ציוד ממקום למקום, או כארגז כלים קבוע, המכיל ציוד הכרחי או ציוד חרום. ישנו דגם שיש בו ארבעה מושבים ומאפשר הסעה של אנשים בקלות ובנוחות ומתאים ביותר למובדות בהם חוסים אנשים המתקשים בהליכה.

רכב תפעול חשמלי, הוא רכב המונע באמצעות מצב נטען ויש להקפיד להטעינו על פי הוראות היצרן. לכל רכב יש טווח נסיעה שונה ויש לבחור את הרכב המתאים ביותר לצרכים שלכם. על מנת לבחור לעצמכם את הקלאב קאר המתאים ביותר, אתם מוזמנים לבצע נסיעת מבחן קצרה ולהרגיש את הנוחות והייחודיות שבכל סוג. בחירה סוג הקלאב קאר המתאים לכם, צריכה להתבסס על זיהוי הצרכים שלכם. ראשית יש להתחשב בצרכים ההכרחיים ובהתאם לבדוק את המפרט הטכני של הרכב ולאחר מכן, אפשר להוסיף שדרוגים ואביזרי נוחות שישפרו את חוויית הנסיעה וממילא את המוטיבציה והחשק של אנשי הצוות התפעולי.

צרו עמנו קשר ונעזור לכם לחר את הקלאב קאר הבא שלכם!

ביקורות


There are no ביקורות yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


לחצו כאן לחיוג מהיר 1700-70-73-75