דגם איכות ספיריט 2000

הצטרפו למהפכת הניידות הגדולה: קלאב קאר

בשנים האחרונות השימוש ברכב מסוג קלאב קאר, רכב הממונע באמצעות מערכת הפעלה חשמלית. הקלאב קאר הוא כלי רכב קטן דו מושבי או בעל ארבעה מושבים המיועד לנסיעות קצרות בשטחים מתוחמים או בשטחי עבודה. שימוש בקלאב קאר מספק פתרון ניידות מעולה גם לנכים ובעלי מוגבלויות תוך שימוש באנרגיה ירוקה בלבד ומניעת זיהום אוויר.

קלאב קאר – עיצובים

קלאב קאר הוא כלי רכב חשמלי הממונע באמצעות מנגנון הפעלה חכם המספק פתרון תחבורה לנסיעות קצרות בשטחים עירוניים, כפריים או שטחי עבודה. קלאב קאר הוא כלי רכב קטן הנמכר בארץ במגוון עיצובים שונים אותם ניתן להתאים לצורכי הלקוחות. ניתן למצוא עיצובי קלאב קאר דו מושביים או עם ארבעה מושבים במבנה עיצובי שונה. כמו כן ישנו קלאב קאר עם ארגז לציוד אישי, צבעים שונים וגגון מגן מגשם וחשיפה לשמש החזקה בעונת הקיץ החמה.

פתרון ניידות

שימוש בכלי רכב קלאב קאר מאפשר פתרון ניידות מעולה לכל אדם שאין באפשרותו להוציא רישיון על כלי רכב רגיל או למי שאין באפשרותו לרכוש אחד. כידוע התניידות באמצעות תחבורה ציבורית יכולה לגרום לקושי, עוגמת נפש ולבזבוז זמן וכסף השימוש בכלי רכב קלאב קאר מעניק חיסכון בעלויות וזמן ומשמש פתרון ניידות מעולה לחתך רחב באוכלוסייה. פתרון ניידות זה מתאים לנכים, בעלי מוגבלויות, סטודנטים צעירים המתגוררים בסביבת הקמפוס, אנשים שעבודתם או מחייתם נמצאים בקרבת מקום מגוריהם – צעירים ומבוגרים כאחד.

בצעו סקר שוק קצר עם הדגמים והיצרנים השונים ועל המחירים הנפוצים של קלאב קאר

אנרגיה ירוקה

קלאב קאר הוא כלי רכב מהפכני שעד השנים האחרונות היה נפוץ במקומות עבודה, חברות ומפעלים ששטחם גדול ומצריך דרך התניידות בתוך שטח העבודה המתוחם. כיום שימוש בכלי רכב קלאב קאר הפך להיות נפוץ גם בקרב אזרחים ולקוחות פרטיים שמעדיפים יכולת התניידות נוחה באמצעות אנרגיה ירוקה. שימוש בכלי רכב קלאב קאר באמצעות חשמל מונע את זיהום האוויר הנגרם כתוצאה משימוש בדלק וחוסך עלויות אחזקה שוטפות.

ביטוח

ניתן לעשות ביטוח לכלי רכב קלאב קאר דרך חברות הביטוח הגדולות. בשונה מכלי רכב רגיל הביטוח על קלאב קאר יהיה זול באופן משמעותי ויוכל להקל על ההוצאות החודשיות של המשתמש. בררו עם מספר חברות ביטוח על אפשרויות הביטוחים המוצעים לכם ובחרו את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

בצעו סקר שוק קצר עם הדגמים והיצרנים השונים ועל המחירים הנפוצים של קלאב קאר. כך תוכלו להיערך מבחינת התקציב שלכם לרכישת קלאב קאר שתשנה את חייכם.

 

לפרטים נוספים אנה צרו איתנו קשר

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם!

    דילוג לתוכן